اخبار

حفظ حقوق وکرامت انسانی باید مورد توجه باشد

حفظ حقوق وکرامت انسانی باید مورد توجه باشد
مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان درجمع کارکنان شهرستان خدابنده گفت : حفظ حقوق وکرامت انسانی مراجعین باید مورد توجه باشد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در ابتدا با حضور در جمع صمیمی کارکنان اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شرستان خدابنده ضمن عرض تسلیت ایام عزاداری سید وسالار شهیدان از تلاشهای ایثارگرانه و کارکنان این اداره تشکر نمودند.

وی خواستار توجه بیشتر به رعایت حقوق و کرامت انسانی مراجعین به اداره شده وافزود: تکریم و احترام به مردم از سفارشات اکید پیشوایان دینی بوده و درتمامی دستگاه های اجرایی می بایستی رعایت گردد .

غریوی در ادامه گفت: ادارات  کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در استانها با بیش از ده زیر مجموعه بعنوان یکی از مهمترین و استراتژیک ترین ادارات که بیش از 80 درصد مردم جامعه را تحت پوشش مستقیم وغیرمستقیم خدمات خود دارنددرحال خدمت رسانی به مردم می باشند ه به اهمیت اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استانها افزوده است.

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان  در پایان سفر یک روزه خود از خط تولید دو شرکت تعاونی کوشا فن آوران و خوراک دام کشتزاربازدید نموده ودرجریان فعالیت این دوشرکت قرار گرفت

این مقام مسئول همچنین از مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران این شهرستان بازدید کرده و موارد لازم را برای استفاده بهینه از این مجموعه مطرح نمود .

۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۴:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید