اخبار

باید شأن ومقام مردم حفظ شود

باید شأن ومقام مردم حفظ شود
مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه اعتبار و جایگاه واقعی هر اداره به خدمتی است که به مردم ارائه می دهد و به میزان رضایتمندی مردم از خدمات و فعالیت ها که به آن بستگی دارد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در جلسه کمیته تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع گفت : هدف از طرح تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع بهبود ، ارتقاء و توسعه اداره کل در رابطه بارضایتمندی مراجعین خواهد بود.
غریوی بیان داشت : نظارت،  بخش اجتناب ناپذیر هر مدیریت سالم است و نظارت عبارت است از تعیین و اصلاح عملکرد برای بدست آوردن این اطمینان که اهداف اداره کل با کامیابی به انجام رسیده است .
وی داشتن خلوص نیت درانجام وظیفه ، خوش رفتاری با ارباب رجوع ، صبر و بردباری ، برخورد توأم باصبر و بردباری با ارباب رجوع ، برخورداری ازتوانمندی وتخصص و داشتن نظم وانضباط وبرنامه ریزی درکارها را ازعوامل دست یابی به اهداف طرح تکریم ارباب رجوع عنوان نمود وبهترین داوران وناظران در اجرای برنامه ها علی الخصوص بحث طرح تکریم ارباب رجوع را مردم عنوان کرد.
وی در ادامه گفت: اگرمردم ازارائه خدمات ونوع برخورد درهر اداره ای راضی باشد قطعاً طرح تکریم ارباب رجوع درآن اداره به درستی اجرا شده است.

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان  در پایان افزود : انتظار مردم این است که شأن و مقامشان حفظ شود. اعتبار و جایگاه واقعی هر اداره به خدمتی است که به مردم ارائه می دهد و اگر روابط مردم و کارکنان صمیمانه ، استاندارد و صحیح باشد به توسعه و بهره وری خواهیم رسید .

۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید