اخبار

مشکل صدور پروانه ساخت برای مسکن مهر وجود ندارد

مشکل صدور پروانه ساخت برای مسکن مهر وجود ندارد
معاون عمرانی استانداری زنجان گفت: هیچ مشکلی برای صدور پروانه ساخت واحدهای مسکونی مهر وجود ندارد.
سعید رفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به اینکه با اقدامات انجام گرفته روند خوبی در ساخت و ساز واحدهای مسکن مهر وجود دارد، اظهار داشت: در این ارتباط روند رو به رشدی در ساخت و ساز واحدهای مسکونی مهر در استان ایجاد شده است.
وی با بیان اینکه 13 هزار و 406 نفر متقاضی مسکن مهر در استان هستند، افزود: با کارهای کارشناسی و برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته واحدهای مسکن مهر به افراد واجد شرایط واگذار می‌شود.
معاون عمرانی استانداری زنجان با اشاره به اینکه بر اساس سهمیه‌بندی اعلامی باید 10 هزار واحد مسکونی در استان زنجان احداث شود، بیان داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته این تعداد واحد مسکونی تا پایان سال جاری احداث می‌شود.
رفیعی با بیان اینکه در شش ماهه نخست سال جاری باید این تعداد واحد مسکونی از مرحله فونداسیون خارج شود، خاطرنشان کرد: در این زمینه اقدامات لازم انجام شده و امیدواریم این زمان‌بندی به خوبی محقق شود.
وی با اشاره به تعداد واحدهای مسکونی مهر که در سال جاری واگذار می‌شود، گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده امسال یک‌هزار و 900 واحد مسکونی به واجدان شرایط واگذار می‌شود.
معاون عمرانی استانداری زنجان با اشاره به وضعیت ساخت مسکن مهر در مناطق زنجان اشاره کرد و بیان داشت: در این ارتباط بنیاد مسکن توانسته نسبت به تعهدات خود عملکرد مناسبی داشته باشد.
رفیعی با بیان اینکه اقدامات انجام گرفته در مقایسه با سایر استان‌ها روند روبه رشدی دارد، تصریح کرد: بنیاد مسکن استان زنجان به خوبی توانسته برنامه‌ها و اهداف تعیین شده را اجرایی کند.
وی به تحقق 98 درصدی برنامه‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان اشاره کرد و یادآور شد: دو درصد باقیمانده نیز تا اواسط اردیبهشت ماه سال جاری محقق می‌شود
۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۹ ۱۰:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید