اخبار

تسهیلات اشتغالزایی سفر رییس جمهوری به زنجان بیش از هشت هزار فرصت شغلی ایجاد خواهد کرد

تسهیلات اشتغالزایی سفر رییس جمهوری به زنجان بیش از هشت هزار فرصت شغلی ایجاد خواهد کرد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تسهیلات اشتغالزایی سفر رییس جمهوری هشت هزار و 500 فرصت شغلی برای این استان به دنبال دارد.
Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان ، احمد غریوی در جلسه کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری استان با اشاره به اینکه تعداد169 طرح با اعتباری بالغ بر 15 هزار و 124 میلیارد ریال تسهیلات از سفر رییس جمهوری به این استان پیش بینی شده است، افزود: 483 میلیون یورو نیز از طریق منابع ارزی به بانک های عامل ارجاع شده تا نسبت به جذب تسهیلات اقدام شود.

وی یادآوری کرد: تسهیلات اعلام شده مربوط به سرمایه در گردش و ثابت طرح های اقتصادی است که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و از سوی معاونت اجرایی رییس جمهوری اعلام شده است.

غریوی تصریح کرد: جذب اعتبارات اعلام شده می تواند بخشی از معضل بیکاری را رفع و اشتغالزایی این استان را فراهم کند.

وی همچنین به وضعیت دیگر اعتبارات اشتغالزایی این استان در حوزه های مختلف اشاره و اظهار کرد: اعتباراتی بالغ بر 733 هزار و 64 میلیارد ریال در حوزه بنگاههای زود بازده اقتصادی و مشاغل خانگی از سوی بانک های عامل پرداخت می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ادامه داد: بالغ بر 316 هزار و 49 میلیارد ریال تسهیلات نیز مربوط به کمیته امداد امام خمینی(ره) از سوی بانکها ارائه شود

۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید