اخبار

بسیج تبلور حرکت ، ایثار و سازندگی در کشور است

بسیج تبلور حرکت ، ایثار و سازندگی در کشور است
مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان درویژه مراسم گرامیداشت هفته بسیج و آیین تجلیل از خانواده شهید سید کریم حسینی گفت: بسیج تبلور حرکت ، ایثار و سازندگی در کشور است
Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان زنجان  احمدغریوی
ضمن بیان  گوشه ای ازخدمات بی منت بسیجیان در عرصه های مختلف انقلاب،  فرهنگ بسیجی را یک الگو برای همه اقشار مختلف دانست، و یاد و خاطر شهدای گرانقدر بسیج را گرامی داشت.

وی در این مراسم، عمل به سخنان وتاکیدات مقام معظم رهبری را راه گشای مشکلات برشمرد و تصریح کرد: طبق فرمایشات معظم له باید همه تفکرمان، رفتارمان، عملمان، دانشگاهایمان همه وهمه بسیجی باشدو اگر اکنون ایران مرکز اتکا وتوجه جهان اسلام شده است به خاطرداشتن روحیه بسیجی درجامعه میباشد

 

غریوی اظهار داشت : در اسلام شهید بالاترین درجه و مقام را دارد و از نظر اسلام شهید قداست خاصی دارد و شهادت مال همه نیست بلکه توفیق می خواهد و برای انسان افتخار است و خداوند یکی از درب های بهشت را به شهید اختصاص داده است زیرا شهدا برای رضای خدا کار می کردند .

در ادامه مراسم محمدی از رزمندگان دوران دفاع مقدس در این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان (ع) و ماه حزن و اندوه اهل بیت(ع) و گرامی داشت هفته بسیج، از برگزاری مراسم  تشکر کرد.

محمدی بیان داشت : منطق شهید منطق عشق بازی با خداست و به فکر اجتماع است که سالم بماند و دوشاخص مهم شهدا معنویت و صداقت است و در زندگی باید از شهدا درس بیاموزیم و بصیرت مان را بالا ببریم و مطیع ولی فقیه باشیم .

شایان ذکر است درپایان این  مراسم معنوی از خانواده محترم شهید حسینی به نمایندگی از خانواده ایثارگران اداره کل تعاون کا ورفاه اجتماعی استان زنجان  تجلیل بعمل آمد.

 

۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۳:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید