اخبار

برگزاری نهمین جلسه شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان زنجان

برگزاری نهمین جلسه شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان زنجان
نهمین جلسه شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با حضور دکتر عصفوری و با میزبانی مجموعه شیر پاستوریزه پگاه زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، در این مراسم کریم نژاد مدیرعامل شرکت پگاه زنجان با ارائه گزارشی از فعالیتهای این مجموعه ، از کاهش سرانه مصرف شیر و فرآورده های لبنی در جامعه خبر داد و بر همدلی و همکاری تمامی دستگاهها در راستای فرهنگ سازی به منظور ارتقاء سطح سلامت جامعه تأکید نمود . 

وی توسعه محصولات تولیدی ، همراه با ارتقاء کیفیت و بسته بندی محصولات را به منظور ترغیب مردم بر استفاده از شیر و فرآورده های لبنی و پیشگیری از ابتلا به بیماری هایی همچون پوکی استخوان را رسالت این شرکت دانست و ابراز امیدواری نمود در سال 93 با مدیریّت جهادی در این مسیر متعالی گام برداریم . 

در ادامه غریوی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ، بر همدلی و همکاری دستگاههای تابعه این وزارتخانه در استان تأکید نمود و هدف از تشکیل شورای هماهنگی را همبستگی بیشتر و برنامه ریزی هدفمند برای پیشبرد هر چه بهتر برنامه ها عنوان کرد .

وی اظهار داشت؛این شورا از ظرفیت های خوبی برخوردار می باشد که باید تلاش کنیم با خرد جمعی در راستای کاهش مسائل و مشکلات در سطح استان قدم های خوبی برداشته و خروجی های چشم گیری را شاهد باشیم.

وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف تشکیل این جلسه ایجاد تعامل بین مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت متبوع به منظور برنامه ریزی لازم جهت استفاده مناسب از تمام ظرفیت های دستگاه ها در راستای هم افزایی می باشد گفت: لازم است با شناخت هرچه بهتر نسبت به فعالیتها و نوع خدمات ارائه شده توسط دستگاهها برنامه کاری توسط هر دستگاه اجرایی مورد عمل قرار گیرد .

در ادامه عصفوری معاونت برنامه ریزی استانداری نیز هم اندیشی و انجام فعالیت های مشترک این شوراها را یکی از جایگاه های مهم برای ارائه ایده های نو و کاربردی به مسولین دانست و ابراز امیدواری کرد که اقدامات در دست اجرا بتواند قدم های خوبی در افزایش رفاه اجتماعی به عنوان نیاز ضروری استان را بردارد .

۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۵:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید