اخبار

تشکیل شورای هماهنگی و راهبری امور اقتصادی در زنجان

تشکیل شورای هماهنگی و راهبری امور اقتصادی در زنجان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از تشکیل شورای هماهنگی و راهبری امور اقتصادی در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی با اشاره به تشکیل جلسات شورای هماهنگی در استان زنجان اظهار داشت: باید از ظرفیت‌های این شورا برای برنامه‌ریزی هدفمند در استان استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه شورای هماهنگی موجب دقت در برنامه‌ریزی و ارائه برنامه‌های سازنده می‌شود، خاطرنشان کرد: همدلی بین اعضای شورا موجب اقدامات مطلوب در این حوزه می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه انجام هماهنگی‌ها و هم‌افزایی‌های فرابخشی و بین‌بخشی در مجموعه‌های اقتصادی از طریق این شورا ممکن می‌شود، یادآور شد: شورای هماهنگی و راهبری امور اقتصادی می‌تواند برنامه‌ریزی‌های استانی را سمت وسوی صحیح بخشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه با تشکیل این شورا از نظرات ارزشمند ارکان مختلف اقتصادی و صاحب نظران استفاده می‌شود، افزود: با تشکیل این شورا هم‌افزایی‌های لازم در مجموعه‌های اقتصادی فراهم می‌شود.

غریوی شناخت ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها را از اهداف این شورا دانست و خاطرنشان کرد: افزایش تعاملات بین اعضای شورا از دیگر مزیت‌های آن است.

وی با بیان اینکه باید با استفاده از خرد جمعی برای کاهش مسائل و مشکلات استان گام برداشت، یادآور شد: توجه به خرد جمعی موجب کسب نتایج مطلوب می‌شود.

وی بر ضرورت شناخت هرچه بهتر فعالیت‌ها و نوع خدمات دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد و گفت: دستگاه‌های اجرایی مرتبط می‌توانند برای همفکری با این شورا ارتباط تنگاتنگ داشته باشند.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود از پیش‌بینی 169 طرح با اعتباری بالغ بر 15 هزار و 124 میلیارد ریال تسهیلات در سفر رئیس جمهور به زنجان خبر داد و افزود: 483 میلیون یورو نیز از طریق منابع ارزی به بانک‌های عامل ارجاع شده است تا نسبت به جذب تسهیلات اقدام شود
۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید