اخبار

تشکیل ستاد راهبردی بنیادهای توسعه کارآفرینی و تعاونی به ریاست استانداران

تشکیل ستاد راهبردی بنیادهای توسعه کارآفرینی و تعاونی به ریاست استانداران
مدیر کل تعاون استان زنجان در جلسه کار گروه اقتصادی وزیر بنایی استان از تشکیل ستاد راهبردی بنیادهای توسعه کارآفرینی و تعاونی به ریاست استانداران و نایب رئیسی معاونت برنامه‌ریزی و دبیری اداره کل تعاون استان‌ها خبر داد

 

مدیر کل تعاون استان زنجان در جلسه کار گروه اقتصادی وزیر بنایی استان از  تشکیل ستاد راهبردی بنیادهای توسعه کارآفرینی و تعاونی به ریاست استانداران و نایب رئیسی معاونت برنامه‌ریزی و دبیری اداره کل تعاون استان‌ها خبر داد.
موسی متوسلین تعداد تعاونی‌های استان را 2 هزار و 966 تعاونی عنوان کرد و گفت: فرصت شغلی که این تعاونی‌ها ایجاد کردند بیش از 30 هزار نفر است.

وی گفت در صورت حمایت واختصاص تسهیلات زمینه های ایجاد اشتغال در بخش تعاون بیش از آنچه در گذشته اتفاق افتاده است فراهم میباشد
مدیرکل تعاون استان در خصوص تعاونی‌های مسکن استان اظهار داشت: بیش از 8 هزار واحد مسکونی از طریق تعاونی مسکن مهر و غیر مهر در دست اجرا است.

متوسلین خاطرنشان ساخت امیدواریم امسال 5هزار واحد مسکونی که توسط تعاونی ها ساخته میشود تحویل مردم گردد

 شایان ذکر است در این جلسه استاندار زنجان نیز بر لزوم حمایت از بنیاد توسعه کار آفرینی و تعاون استان جهت فراهم کردن بسترهای لازم برای ایجاد اشتغال در قالب شرکتهای تعاونی تاکید و نقش بخش تعاون را در توسعه اقتصادی استان توام با عدالت مهم ارزیابی کردند.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۹ ۱۲:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید