اخبار

استان زنجان در زمینه جذب تسهیلات مسکن مهر در رتبه نخست کشور قرار دارد

استان زنجان در زمینه جذب تسهیلات مسکن مهر در رتبه نخست کشور قرار دارد
وزیر مسکن و شهرسازی با اشاره به 11 هزار متقاضی شهری مسکن مهری در استان زنجان خاطرنشان کرد: استان زنجان در زمینه جذب تسهیلات مسکن مهر در رتبه نخست کشور قرار دارد
وزیر مسکن و شهرسازی در ادامه با اشاره به 11 هزار متقاضی شهری مسکن مهری در استان زنجان خاطرنشان کرد: استان زنجان از استان‌های نخستی محسوب می‌شود که همه تسهیلات موجود را جذب کرده است و در حال حاضر زمین همه واحدهای مسکن مهر استان تأمین و قرارداد بیشتر آنها نیز منعقد شده است.
نیکزاد افزود: خوشبختانه هر فردی که در استان زنجان متقاضی مسکن مهر باشد با مشکل زمین و تسهیلات روبه‌رو نیست و نخواهد شد و به فضل پروردگار بنا بر این است که حرکت مهم و سنگینی با محوریت شخص استاندار در سطح استان زنجان در راستای رفع مشکل مسکن صورت بگیرد.
وی با بیان اینکه استان زنجان در زمینه جذب تسهیلات مسکن مهر در رتبه نخست کشور قرار دارد، عنوان داشت: در موضوع روستایی نیز استان زنجان بسیار عالی اقدام کرده است به گونه‌ای که این استان سال گذشته تمام سهمیه خود را جذب کرده است و ما امروز اعلام می‌کنیم که در سطح استان زنجان مشکلی در زمینه پرداخت تسهیلات 100 میلیون ریالی برای ساخت مسکن در روستاهای استان زنجان نداریم.
وزیر مسکن و شهرسازی افزود: اتفاق بزرگی در شش ماه نخست سال‌جاری در استان زنجان و در بحث مسکن صورت خواهد گرفت و امسال عمده واحدهای مسکن مهر این استان به افتتاح می‌شوند.
نیکزاد با بیان اینکه این اتفاق در طول پس از پیرزوی انقلاب شکوهمند اسلامی با این حجم کاری سابقه نداشته است، اضافه کرد: کسانی که واجد شرایط مسکن مهر در استان زنجان باشند، از بابت تأمین زمین و پرداخت تسهیلات و پشتیبانی‌های لازم با مشکلی روبه‌رو نبوده و نخواهند بود.
وی با اشاره به تلاش شبانه‌روزی دولت‌مردان در زمینه رفع مشکل مسکن در جامعه اظهار داشت: همه مسئولان در دولت‌های نهم و دهم به ویژه شخص رئیس‌جمهور با همت و تلاش مضاعف خود در راستای رفع این مشکل قدم برداشته و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌ورزند
۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۹ ۰۸:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید