اخبار

اهتمام ویژه برای اشتغالزایی در حوزه خدمات زنجان ضروری است

اهتمام ویژه برای اشتغالزایی در حوزه خدمات زنجان ضروری است
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: اهتمام ویژه از سوی مسوولین و متولیان امر برای اشتغالزایی در حوزه خدمات این استان ضروری است.
Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان محسن علیمردانی در دهمین جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه میزان اشتغالزایی در بخش خدمات این استان 12 درصد از نرم کشوری پایین تر است، افزود: ایجاد اشتغال در این عرصه ارزانتر و سریع تر از سایر بخش هاست.

وی بر لزوم استفاده از توانمندی مدیران ارشد و ظرفیت های نمایندگان استان زنجان در مجلس شورای اسلامی تاکید و اظهار کرد: تعان و همکاری لازمه رشد، توسعه و پویایی جامعه است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی سرمایه گذاری های انجام شده در بخش صنعت استان زنجان را مناسب ارزیابی کرد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده و استفاده از ظرفیت های بالقوه موجود رتبه صنعتی این استان طی سه سال آینده به 10 ارتقا خواهد یافت.

علیمردانی وحدت و همدلی موجود در راستای توسعه استان زنجان را مناسب ارزیابی و اضافه کرد: اتخاذ تدابیر لازم برای اصلاح قوانین و نه قانونگذاری بیشتر لازم و ضروری است.

۲۱ دی ۱۳۹۳ ۱۴:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید