اخبار

حضور بسیج موجب رشد بهره وری در واحدهای تولیدی می گردد.

حضور بسیج موجب رشد بهره وری در واحدهای تولیدی می گردد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به نقش واهمیت بسیج اظهار داشت: حضور بسیج موجب رشد بهره وری در واحدهای تولیدی می گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی احمد غریوی در مجمع سالانه بسیج استان زنجان ضمن اشاره به فعالیت های برجسته اداره کل در حوزه کارگری و کارفرمایی به فرازهایی از این اقدامات اشاره کرده و تشکیل کمیته پیشگیری از تنش های محیط کار در استان زنجان را در راستای حفظ و پایداری واحدهای تولیدی و صنعتی و تثبیت اشتغال موجود و صیانت از نیروی کار اعلام نمود.

 وی با اشاره به پیشنهاد تشکیل کمیته ای تحت عنوان کمیته پیشگیری از بروز حوادث کار در بخش ساختمان اشاره نمود: با مشارکت دستگاههای اجرایی ذیربط و اتخاذ تدابیر لازم پیشگیری از بروز حوادث در بخش ساختمان و صیانت از منابع انسانی و نیروی کار محقق خواهد شد.

غریوی با تأکید بر نقش و اهمیت برجسته بسیج به عنوان شجره طیبه در راستای حراست از دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی ایران وجود این شجره طیبه در کنار رزمندگان و تلاشگران جبهه اقتصادی را مایه خیر و برکت دانسته و خاطرنشان ساخت: تحقیقاتی که صورت گرفته در واحدهای تولیدی و صنعتی که پایگاههای مقاومت بسیج استقرار داشته اند بهره وری در آنها بالا بوده و کمترین تنش کارگری وجود داشته است.

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور و با توجه به برقراری تحریم های ظالمانه کشورهای استکباری خواستار تلاش و همت بیشتر مردم خصوصاً جامعه کارگری برای شکستن آثار تحریم در کشور گردیده و این آزمون را آزمونی سخت دانسته که به مانند سایر آزمونهای دوران انقلاب ملت ایران مخصوصاً کارگران سربلند بیرون خواهند آمد.

۲۷ دی ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید