اخبار

کلنگ زنی 3 هزار و 150 واحد مسکونی مهر در شهرک پونک زنجان

کلنگ زنی 3 هزار و 150 واحد مسکونی مهر در شهرک پونک زنجان
مدیرکل تعاون استان زنجان از کلنگ‌زنی پروژه جدید 3 هزار و 150 واحدی مسکن مهر زنجان در آینده نزدیک خبر داد.
سید موسی متوسلین در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه زنجان، با بیان اینکه در راستای سیاست های ابلاغ شده در قالب مسکن مهر، اقدام به تشکیل تعاونی مسکن در هر شهر شده است، افزود: سعی ما بر این بود تا مدیریت مناسبی در این شرکت ها حاکم شود، لذا از تکثر و ازدیاد تعاونی ها جلوگیری کرده و در هر شهر تنها یک تعاونی مسکن مهر تشکیل شده است تا همه افراد واجد شرایط بتوانند در آن تعاونی ها ساماندهی شوند.

وی درخصوص محاسن این نوع تعاونی ها، تصریح کرد: بحث مدیریت و جلوگیری از اتلاف وقت افرادی که متقاضی مسکن مهر بودند و همچنین نظارت بر عملکرد مدیران و حصول اطمینان از روند مطلوب اجرایی شدن امور در حوزه تعاون مسکن مهر از جمله محاسن این گونه ساماندهی ها می باشد.

متوسلین با اشاره به مشکلاتی که برخی از تعاونی های مسکن در گذشته برای اعضای خود به وجود آورده بودند، اظهار کرد: بعد از گذشت چندین سال هنوز هم اثرات این مشکلات را در جامعه شاهد هستیم، به همین خاطر این سیاست را پیگیری کردیم تا تعاونی ها در قالب یک تعاونی فعالیت کنند.

وی از مسکن مهر به عنوان موفق ترین پروژه بزرگ در سطح استان یاد کرد و گفت: برای رسیدن به این مهم کافی است به آخرین ارزیابی به عمل آمده از سوی وزارت مسکن و شهرسازی نگاهی بیاندازیم، درآن صورت است که خواهیم دید که استان زنجان به لحاظ عملکرد در مکان سوم و به لحاظ جذب تسهیلات در رتبه اول کشوری قرار گرفته است .

مدیر کل تعاون استان زنجان با تأکید براینکه 236 درصد در قالب شهرهای بالای 25 هزار نفر جذب تسهیلات مسکن مهر داشتیم، خاطرنشان کرد: اگر پروژه های شهرک پونک به بهره برداری برسد، یقیناً این میزان جذب تسهیلات به بالای 400درصد خواهد رسید که دراین صورت شرایط مطلوبی برای خانه دار شدن افراد واجد شرایط مسکن مهر دراستان بوجود خواهد آمد.
۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۹ ۱۰:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید