اخبار

دومین جلسه هیئت امناء مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگران شهرستان ابهر تشکیل گردید.

دومین جلسه هیئت امناء مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگران شهرستان  ابهر تشکیل گردید.
با حضور مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان دومین جلسه هیئت امناء مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگران شهرستان ابهر تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در دومین جلسه هیئت امناء مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگان ابهر ضمن تأکید بر پیگیری اجرای کامل مصوبات جلسۀ نخست هیئت امناء اعلام نمود:که می بایستی نسبت به رفع مشکل تأمین سیستم گرمایشی مجموعه توسط مدیریت مجموعه اهتمام جدی به عمل آمده و اقدامات عملی در خصوص حل مشکل آب شرب مجموعه در اسرع وقت انجام گیرد.

وی با  اشاره به وجود کارخانجات عدیده صنعتی و بزرگ در منطقه ابهر از هیئت امناء مجموعه درخواست نمود رایزنی های لازم را با مدیران واحدهای کارگری انجام داده و ایشان را به توجه به امر ورزش کارگری ترغیب نموده و جلساتی را برای تشریح معافیت مالیاتی موضوع تبصره 2 ماده 38 قانون مالیات بر ارزش افزوده برگزار نموده و تیم های ورزشی کارگری را برای استفاده از امکانات مجموعه دعوت نمایند.

غریوی اضافه کرد: در صورت ایجاد زیرساخت های لازم در منطقه می توان در خصوص برگزاری مسابقات ورزشی کارگری منطقه ای و کشوری در رشته های مختلف از فدراسیون آماتوری ورزش کارگری و اداره کل امور ورزش کارگری و اداره کل امور ورزشی وزارت متبوع درخواست میزبانی نمود که این موضوع می تواند ضمن کمک به رونق منطقه موجب شکوفایی ورزش کارگری در سطح استان گردد. در خاتمه جلسه کلیه اعضاء هیئت امناء از محل  مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگران ابهر بازدید به عمل آورده و در جریان مسائل و مشکلات مجموعه ورزشی قرار گرفته و توصیه های لازم برای  رفع آنها به  عمل آمد.

۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید