اخبار

پیشگامی اداره تحقیقات، آموزش و ترویج تعاون زنجان در اجرای برنامه‌ها

پیشگامی  اداره تحقیقات، آموزش و ترویج تعاون زنجان در اجرای برنامه‌ها
رییس اداره تحقیقات ،آموزش و ترویج اداره کل تعاون استان زنجان در خصوص عملکرد سال 88 می‌گوید: همکارانمان در این واحد سال گذشته بیش از برنامه ابلاغی وزارت تعاون اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی و ترویجی کرده‌اند

رییس اداره تحقیقات ،آموزش و ترویج اداره کل تعاون استان زنجان در خصوص  عملکرد سال 88 می‌گوید: همکارانمان در این واحد سال گذشته بیش از برنامه ابلاغی وزارت تعاون اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی و ترویجی کرده‌اند و در سال 89 نیز قصد دارند با شعار" همت مضاعف، کار مضاعف" برنامه‌هایی که در سال 88 نیازسنجی شده است را به انجام برسانند.

 

 رحیم امینی در گفتگو با روابط عمومی اداره کل تعاون با اشاره به  فعالیت‌های تحقیقاتی اداره تحقیقات اظهار داشت: تخصیص کمک هزینه مالی پایان‌نامه‌هایی با موضوع تعاون است که مورد تایید این اداره کل قرار گرفته‌اند نمونه ای از این فعالیتهاست.

وی در خصوص  عملکرد آموزشی سال 1388نیزگفت: ما سال گذشته 98 دوره ابلاغی باید برپا می‌کردیم که 106 دوره را توانستیم در کارنامه خود به ثبت برسانیم. به لحاظ زمان نیز باید 1257 ساعت کلاس برگزار می‌کردیم که ساعات کلاس‌های ما به 1384 رسید. همچنین تعداد نفرات ابلاغی 1955 نفر اعلام شده بود که تعداد نفرات شرکت‌کننده در این کلاس‌ها 2294 نفر بودند.ودر مجموع فراتر از برنامه ابلاغی وزارت تعاون است.

۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۹ ۱۱:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید