اخبار

همزمان با دهه فجر 10 شرکت تعاونی در استان زنجان به بهره‌برداری می‌رسد

همزمان با دهه فجر 10 شرکت تعاونی در استان زنجان به بهره‌برداری می‌رسد
مدیر روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه در دهه فجرامسال همزمان 10 شرکت تعاونی در استان زنجان آغاز به فعالیت خواهند نمود گفت: شرکت تعاونی پرشین فولاد ابهر با اعتبار 85 میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان رسول احدی با بیان اینکه در شهرستان خدابنده دو شرکت تعاونی به بهره‌برداری می‌رسد، خاطر نشان کرد: شرکت تعاونی گچ رویال خدابنده با اعتباری بالغ بر 73 میلیارد ریال در دهه فجر افتتاح می‌شود 


مدیر روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان شرکت تعاونی هنر چوب خدابنده را دیگر شرکت افتتاحی در این شهرستان خواند و اضافه کرد: این شرکت با اعتباری بالغ بر 800 میلیون ریال به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

احدی با اشاره به افتتاح سه شرکت تعاونی در شهرستان ابهر تصریح کرد: پرشین فولاد ابهر همزمان با دهه فجر با اعتباری بالغ بر 85 میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه شرکت تعاونی پارسه پلاست اخوان ابهر با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون ریال افتتاح خواهد شد، اعلام کرد: شرکت طراوت ایرانیان با مبلغی بالغ بر 400 میلیون ریال افتتاح می‌شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از افتتاح سه شرکت تعاونی مسکن در شهرستان زنجان خبر داد و تاکید کرد: پروژه 120 واحدی  شرکت تعاونی مسکن کارکنان دفاتر اسناد رسمی استان زنجان از دیگر پروژه‌هایی است که در چند روزآینده و همزمان با دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

احدی با اشاره به اینکه پروژه 128 واحدی تعاونی مسکن کارکنان ایران ترانسفو در ایام دهه فجر افتتاح می‌شود، افزود: پروژه 90 واحدی شرکت تعاونی مسکن جهاد کشاورزی هم در این ایام افتتاح می‌شود.

وی به افتتاح شرکت تعاونی آب معدنی سها در شهرستان ایجرود اشاره کرد و گفت: شرکت تعاونی معدنکاران نسوز هم از دیگر پروژه‌هایی است که به بهره‌برداری می‌شود

 

۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید