اخبار

ورزش برای کارگران نقش مهمی در سلامت فردی و اقتصادی جامعه دارد

ورزش برای کارگران نقش مهمی در سلامت فردی و اقتصادی جامعه دارد
مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: توجه به ورزش های کارگری در هر جامعه ای می تواند نقش موثر و مفیدی در سلامت کارگران و در پی آن افزایش بهره وری داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در آیین افتتاح مسابقات فوتسال گروه اول لیگ دسته یک کارگران کشور در زنجان اظهارداشت: توجه به ورزش کارگری اثرات مثبتی بر جامعه خواهد داشت و امیدواریم با این برنامه ریزی های ویژه در این زمینه شاهد بهبود فضای کسب و کار و افزایش بهره وری نیروی کار باشیم.

وی با تأکید بر ضرورت توجه به ورزش کارگری خاطرنشان کرد: سعی داریم اینگونه مسابقات را در رشته های ورزشی مختلف برگزار نماییم البته باید برنامه ریزی دقیق و خاصی در این زمینه داشته باشیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان تصریح کرد: در دو سال اخیر شاهد پیشرفت قابل توجهی در زمینه ورزش کارگری بوده ایم و برنامه داریم هر روز در این زمینه شاهد پیشرفت باشیم.

وی ضمن تشکر از شرکت تسکو که همراه این اداره کل در برگزاری این مسابقات است تصریح کرد: حمایت کارفرمایان از ورزش های کارگری در استان از نقاط عطف در استان زنجان می باشد که نشان از حمایت متقابل کارگران و کارفرمایان و وجود فضای همدلی در این استان دارد

 

۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید