اخبار

پیام مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت آغاز ایام ا... دهه فجر

پیام مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت آغاز ایام ا... دهه فجر
مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در سالروز ورود تاریخی امام امت به میهن و آغاز ایام ا... دهه فجر پیام تبریک صادر نمود

ایام الله دهه مبارک فجر یادآور حماسه عظیم ملتی بزرگ است که با تمام توان بر طاغوت تاخت و در 22 بهمن 1357 طومار سیاه چند هزار ساله شاهنشاهی را در هم پیچید و به خودکامگی، ظلم و استبداد رژیم طاغوت خاتمه بخشید.

انقلاب اسلامی ایران حقیقتی بود که در بستر سنت های الهی جلوه ای زیبا از قدرت و عظمت حضرت حق و صلابت و کرامت انسان ها را به نمایش گذاشت و این انقلاب امیدی دوباره به مسلمانان و مستضعفان جهان بخشید.

در حقیقت این انقلاب ودیعه ای است الهی که خداوند بر ما منت گذارد و لایق دانست که آن را در میان همه نسل ها به نسل حاضر و در میان همه جوامع و ملت ها به ملت ما سپرده تا در حفظ و گسترش آرمان های آن بکوشیم و با تمام توان از ارزش های آن پاسداری کنیم.

اینجانب فرارسیدن ایام غرورآفرین و شکوهمند سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌ایران را که یادآور حماسه آزادگی و عزم و اراده پولادین ملت در مبارزه با طاغوت و استکبار است، به همه ملت ایران و به خصوص مردم شریف و عزیز پایتخت شور وشعور حسینی و کارگران زحمت کش، تعاونگران تلاشگر و کارآفرینان خستگی ناپذیر استان زنجان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و امیدوارم نظام جمهوری اسلامی ایران به رهبری مقام معظم رهبری در راستای اهداف بلند خود روز به روز توانمند تر و قوی تر باشد.

 

۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید