اخبار

واحد بودجه و تشکیلات در ادارات تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی تشکیل شود

واحد بودجه و تشکیلات در ادارات تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی تشکیل شود
مدیرکل دیوان محاسبات استان زنجان گفت: به منظور جلوگیری از موازی کاری دستگاه‌ها واحد بودجه و تشکیلات در ادارات تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در استان زنجان تشکیل شود
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان حاتم نیکخو در یازدهمین جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه تعاون استان زنجان با اشاره به اینکه اقدامات موازی دستگاه‌های اداری به هیچ عنوان به درد نظام نمی‌خورد، اظهار داشت: به منظور ارائه خروجی باکیفیت و مطلوب ضروری است تا هر کدام از دستگاه‌های تابعه تعاون به صورت درون سازمانی فعالیت‌های خود را آسیب شناسی کند.

وی با اشاره به مزایای تشکیل کمیته پیشگیری از وقوع تخلفات در سطح کشور و استان زنجان تصریح کرد: با توجه به اینکه هزینه پیشگیری کمتر از درمان است بنابراین تشکیل کمیته پیشگیری از وقوع تخلفات در سطح کشور و استان زنجان درکاهش تخلفات احتمالی بسیار مؤثر باشد.

مدیرکل دیوان محاسبات استان زنجان ابراز کرد: اداره کل دیوان محاسبات استان زنجان به هیچ عنوان به دنبال مچ‌گیری و حتی چشم‌پوشی از تخلفات نیست.

وی خاطرنشان کرد: به منظور جلوگیری از موازنه کاری، بررسی مصوبات و طرح‌ها توسط دستگاه‌ها واحد بودجه و تشکیلات در ادارات تابعه تعاون استان زنجان تشکیل شود.

نیکخو بر لزوم هم‌افزایی دستگاه‌ها و ادارت تابعه تعاون استان زنجان تاکید کرد و افزود: به دلیل کاهش قیمت نفت و تحریم‌ کشورهای غربی ضروری است تا ادارات تابعه تعاون استان زنجان در  اجرای برنامه‌ها با یکدیگر موازی‌کاری نکنند.

وی با بیان اینکه هم اکنون جامعه در عصر اطلاعات و چالش‌ها به سر می برد و برای حرکت در چنین جامعه ای همه مسوولان علاوه بر داشتن اطلاعات کافی به همدلی و همراهی نیاز دارند، عنوان کرد: به منظور اجرای بهتر برنامه‌ها و مصوبات شورای هماهنگی ادارات تابعه ضروری است تا تصمیمات این شورا به دستگاه‌های ذیربط ارسال شود.

مدیرکل دیوان محاسبات استان زنجان با بیان اینکه سرمایه اصلی کشور و نظام«مردم» هستند، تصریح کرد: دیوان محاسبات با دستگاه‌های اجرایی درسطح کشور تفاهم‌نامه‌ای در زمینه آموزش امضا شده که بازخورد آن در استان زنجان درح حد نرمال به بالا بوده است.

وی اشاره نمود: آموزش مدیران و نیروهای انسانی تاثیر بسزایی در افزایش انضباط مالی و اداری دارد.

نیکخو با تاکید بر حمایت از سرمایه‌گذاری سالم در زنجان اظهار داشت: حمایت از کارگران و سرمایه‌گذاران بر اساس عدالت از جمله اولویت‌های کاری دیوان محاسبات ادارای است

۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید