اخبار

مرحله چهارم توزیع سبد کالا در زنجان اسفند ماه اجرا می‌شود

مرحله چهارم توزیع سبد کالا در زنجان اسفند ماه اجرا می‌شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در یازدهمین شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مرحله چهارم توزیع سبد کالا بین خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد در زنجان درهفته چهارم اسفند ماه اجرایی می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان ، احمد غریوی در یازدهمین جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه تعاون کار ورفاه اجتماعی  استان زنجان با اشاره به اینکه مرحله اول توزیع کالا در تیر ماه امسال و مرحله دوم توزیع کالا در مهر ماه امسال اجرایی شد، اظهار داشت: در 2 مرحله یاد شده 80 هزار نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان زنجان سبد کالا دریافت کردند.

وی از انعقاد قرار داد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اداره کل فنی‌وحرفه‌ای با هدف انجام وظیفه ترویجی و تشکیل شرکت‌ها تعاونی در استان خبر داد و تصریح کرد: افراد شرکت کننده در کلاس‌های آموزشی مهارتی فنی‌وحرفه‌ای با نحوه تشکیل شرکت‌های تعاونی، چگونگی اداره کردن شرکت‌های تعاونی و مشوق‌های موجود در بخش تعاون آشنا می‌شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ابراز کرد: در حال حاضر چارچوب تفاهم‌نامه تعیین شده و در هفته آینده با دستگاه یاد شده منعقد می‌شود.

وی ابراز کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تا کنون با همکاری فرماندهی نیروی انتظامی استان زنجان با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی کلاس‌هایی را با همین موضوع در 2 مرحله همکاران و کارگران و خانواده‌هایشان در شرکت ایران ترانسفو برگزار کرده است.

غریوی به برگزاری کلاس‌هایی با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و با همکاری اداره کل بهزیستی زنجان برگزار شده است اشاره کرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه 12 دستگاه در سطح استان زنجان ماموریت اجرای کارهای محوله از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را دارند، ابراز کرد: بیش از 70 درصد مردم از خدمات 12 دستگاه یاد شده بهره‌مند می‌شوند.

وی از اجرای مرحله سوم توزیع سبد کالا در هفته آتی خبر داد و گفت: مرحله چهارم توزیع سبد کالا بین خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد در زنجان در اسفند ماه اجرایی می‌شود

 

۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید