اخبار

دوره های آموزشی آسیب های فضای مجازی ، پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر در کارخانجات ایران ترانسفو برگزار گردید.

دوره های آموزشی آسیب های فضای مجازی ، پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر در کارخانجات ایران ترانسفو برگزار گردید.
مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری دوره های آموزشی آسیب های فضای مجازی ، پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر سنتی و صنعتی و مبارزه با مشروبات الکلی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان مجتبی بازرگان گفت : در این دوره های آموزشی سرگرد محمد علی آدینه لو، کارشناس محترم پلیس آگاهی استان زنجان با اشاره به رسالت نیروی انتظامی در جامعه که ایجاد نظم و برقراری امنیت اجتماعی می باشد ، به تشریح جرائم مختلف  بویژه جرائم مربوط به فضای مجازی پرداخت.

 وی گفت:کاهش تخلفات اجتماعی و جرائم نیاز به تعامل نهادهای فرهنگی دارد. و با توجه به اینکه بیشتر استفاده کنندگان از فضای مجازی نوجوانان و جوانان هستند ،اطلاع رسانی و آموزش به خانواده ها می تواند نقش مهمی در کاهش آسیب های این فضا داشته باشند.

در ادامه سرگرد حسین خانی ازکارشناسان نیروی انتظامی استان زنجان در خصوص پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر سنتی و صنعتی و مبارزه با مشروبات الکلی مواردی را مطرح و ضمن نمایش یک مستند درخصوص زندگی و وضعیت معتادین به مواد مخدر که توسط ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور تهیه شده بود ، مسائل و مشکلاتی را که اعتیاد برای افراد بوجود می آـورد را برای شرکت کنندگان در دوره های آموزشی تشریح نمود.

وی عمده ترین مشکلات حوزه جرائم و آسیب های اجتماعی را عدم اطلاع رسانی و فرهنگ سازی به خانواده ها و عموم مردم عنوان نمود.

 

۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید