اخبار

راه‌اندازی هئیت تشخیص در همه شهرستان‌های استان زنجان

راه‌اندازی هئیت تشخیص در همه شهرستان‌های استان زنجان
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از راه‌اندازی هئیت تشخیص در همه شهرستان‌های استان زنجان خبر داد

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی اظهار داشت: در سال جاری هئیت‏های تشخیص در شهرستانهای مختلف راهاندازی میشود که تا کنون در سلطانیه و ایجرود این هئیت‏ها تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه آغاز به کار هیئتهای تشخیص موجب خدماترسانی مطلوب به مردم میشود، تصریح کرد: باید برای کسب رضایتمندی مردم فعالیتهای لازم صورت گیرد که این هئیت‏ها برای تسهیل امور مردم راهاندازی شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه به منظور رفاه حال مردم شهرستان ایجرود هیئت تشخیص در این شهرستان آغاز به کار کرده است، تصریح کرد: ماهیت این هیئت شبه قضایی بوده و به منظور رفع اختلاف کارگر و کارفرما راهاندازی شده است.

غریوی بر ضرورت اشراف اعضای هئیت تشخیص به موازین قانونی تاکید کرد و گفت: باید اعضای این هئیتها در استان با رعایت عدالت و انصاف قضایی مردم را در حل مشکلاتشان یاری کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افتتاح مرکز کارآفرینی الغدیر در زنجان گفت: برای ارائه مشاورههای لازم به کارآفرینان استان این مرکز راه‏‌اندازی شده و خدمات لازم را ارائه می‏کند.

غریوی با بیان اینکه توجه به کارآفرینان به ویژه در بخش تعاون ضروری است، افزود: داشتن قوه ابتکار و خلاقیت و ریسکپذیری از ویژگیهای کارآفرینان است که باید از این ظرفیتها به نحو مطلوبی استفاده شود.

وی گفت: برای ارتقای بخش تعاون باید به کارآفرینان توجه جدی شده و با توجه به حجم قابل توجه فارغالتحصیلان بیکار، این بخش می‏تواند زمینه مناسبی برای اشتغالزایی محسوب شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به معضل بیکاری درکشور گفت: برای رفع این معضل باید به کارآفرینان بها داده شده و از ظرفیتهای آنان برای ارتقای بهره‏وری در بخش اشتغالزایی استفاده کرد.

 

۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۳:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید