اخبار

530 قطعه زمین به شرکت تعاونی فرهنگیان خدابنده واگذار می‌شود ‌

530 قطعه زمین به شرکت تعاونی فرهنگیان خدابنده واگذار می‌شود ‌
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر،530 قطعه زمینه به شرکت تعاونی فرهنگیان خدابنده واگذار می‌شود
به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، حجت‌الاسلام علی باقری در جلسه ویژه سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: این زمین‌ها که از جمله زمین‌های اوقافی شهر قیدار است سال‌ها بود که به دلیل مشکلاتی واگذار نمی‌شد که با تلاش‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان این مشکلات برطرف شده است.
وی افزود: این قطعات همزمان با سوم خرداد سالروز آزاد‌سازی خرمشهر به شرکت تعاونی فرهنگیان خدابنده واگذار می‌شود تا مقدمات واگذاری آنها به فرهنگیان فراهم شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، اهدای جوایز مسابقه یاس نبوی را از دیگر برنامه‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برشمرد و گفت: برگزاری مسابقه نقاشی در امامزاده سید ابراهیم زنجان نیز از دیگر برنامه‌های این مناسبت است.
وی در ادامه سخنان خود کمک به مساجدی که در این روز مراسم جشن برگزار می‌کنند را از دیگر برنامه‌های سوم خرداد اوقاف برشمرد و گفت: برنامه‌های مختلفی نیز به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در نقاط مختلف استان برگزار می‌شود
۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۹ ۱۱:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید