اخبار

بازدید مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از بزرگترین مرکز خیریه استان زنجان

بازدید مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از بزرگترین مرکز خیریه استان زنجان
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در بازدیداز انجمن خیریه مهرانه گفت: کاری که در انجمن حمایت از بیماران سرطانی مهرانه زنجان صورت گرفته بی‌نظیر است.
Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی اظهارداشت: مهرانه را می توان مجموعه ای بی نظیر از ابعاد مختلف دانست، مجموعه ای متشکل از خیرینی که یا با علمشان واموالشان به مهرانه کمک کرده اند

وی، مشارکت بیش از 40 هزار نفر خیر در انجمن بیماران سرطانی استان زنجان را مهم ارزیابی کرد و یادآورشد: فعالیت‌های صورت گرفته در انجمن بیماران سرطانی استان زنجان (مهرانه) اعجاب آور و شگفت انگیز است و این فرایند باید در کشوربه عنوان یک الگو  تسری پیدا کند.

این مقام مسئول افزود: همبستگی جدی که در استان زنجان برای معالجه بیماران سرطانی وجود دارد نوعی احساس عاطفی بین مسئولان و مردم را ایجاد می‌کند تا برای رفع مشکلات بیماران سرطانی در استان زنجان فعالیت کنند.

در آغاز این بازدید مدیر عامل انجمن خیریه مهرانه با اشاره به اینکه 40 هزار خیر حول محور مهرانه 3 هزار و 300 بیمار سرطانی ر ا تحت حمایت خود قرار داده اند افزود:آرزوی همه تلاشگران مهرانه است که آن را به برندی جهانی تبدیل کنند و با توجه به همتی که دوستان در این انجمن دارند ان اتفاق دور از انتظار نیست. 

 

۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید