اخبار

امسال 425 مجوز مشاغل خانگی دراستان زنجان صادر شده است

امسال 425 مجوز مشاغل خانگی دراستان زنجان صادر شده است
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: امسال 425 مجوز مشاغل خانگی در زمینه های مختلف صادر شده است


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان  احمد غریوی در مراسم رونمایی از سامانه صدور الکترونیکی مجوز مشاغل خانگی تعداد مجوزهای ارایه شده این بخش در سال 90 را سه هزار و 933 مورد و در سال 91 دو هزار و 791 مورد برشمرد و افزود: این تعداد در سال 92 به 898 مورد و طی امسال به 425 مورد کاهش پیدا کرده است.
وی به رونمایی از سامانه صدور الکترونیکی مجوز مشاغل خانگی در استان زنجان اشاره و اظهار کرد: با راه اندازی این سامانه از میزان مراجعات افراد به ویژه از شهرستانها به مرکز استان کاسته شده و روند دریافت این مجوزها نیز تسریع می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سامانه مشاغل خانگی را شبکه ای برای ثبت درخواست مجوز صدور فعالیت عنوان کرد و گفت: کلیه فرآیندهای درخواست متقاضیان مشاغل خانگی ازسوی تمامی دستگاه های اجرایی و دبیرخانه استانی مربوطه در این شبکه ثبت و پس از بررسی نسبت به صدور مجوز فعالیت برای کسانی که واجد شرایط هستند اقدام می شود.
غریوی ادامه داد: امسال 50 میلیون تومان تسهیلات برای راه اندازی 10 طرح در قالب مشاغل خانگی ارایه شده است.
 شایان ذکر است: اعتباراشتغالزایی  ابلاغی به استان زنجان طی امسال هفت میلیارد و 300 میلیون و اعتبار ابلاغی برای ایجاد مشاغل خانگی به این استان نیز 44 میلیارد ریال بوده است

 

۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۴:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید