اخبار

جشن بزرگ تشکل کارگری و کارفرمایی سال آینده برگزار می شود

جشن بزرگ تشکل کارگری و کارفرمایی سال آینده برگزار می شود
مدیرکل سازمانهای کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته جشن بزرگ تشکل کارگری و کار گری در بهار سال آینده در محل سالن شهید شیرودی تهران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، دلاور نظری در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه در جشن بزرگ تشکل کارگری و کارفرمایی نزدیک به 40 هزار نفر از این جامعه حضور خواهند داشت، افزود: در این جشن رییس جمهوری به سخنرانی خواهد پرداخت و مسایل و مطالب مختلفی نیز مطرح خواهد شد.

وی یادآورشد: در یک و نیم سال گذشته ار فعالیت دولت تدبیر و امید، دو هزار و 200 تشکل کارگری و کارفرمایی در کشور تشکیل شده است.

نظری با بیان اینکه هم اکنون آمار متناقضی از شمار تشکل های فعال و غیر فعال در کشور وجود دارد، افزود: هم اکنون 40 هزار تشکل ثبت شده در کشور وجود دارد که از این تعداد 10 هزار مورد آن مربوط به تشکلهای کارگری و کارفرمایی است.

مدیرکل سازمانهای کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی از دغدغه های تشکلهای کارگری و کارفرمایی را تعیین حقوق دستمزد برای سال آینده بیان کرد و گفت: از سه ماه قبل جلسات مستمر در شورای عالی کار در حال برگزاری است و امیدواریم به این نتیجه مطلوب که رضایت کارفرماها و کارگران را به همراه داشته باشند، منتهی شود.

نظری یادآورشد: هم اکنون بحثهای بسیار جدی در مورد دستمزد حقوق کارگری و کارفرمایی در حال جریان است و از سوی دیگری نیز مطالبات غیر نقدی کارگران افزایش خواهد یافت.
۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۵:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید