اخبار

اهداف وزارت تعاون در بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون زنجان در حال تحقق است

اهداف وزارت تعاون در بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون زنجان در حال تحقق است

معاون تحقیقات آموزش و ترویج وزارت تعاون صبح روز چهارشنبه با حضور در بنیاد توسعه کار آفرینی و تعاون زنجان از نزدیک با فعالیتهای این بنیاد آشنا شد . غلامحسین حسینی نیا اقدامات صورت پذیرفته در بنیاد زنجان را چشمگیر ارزیابی نمود وگفت : یکی از راه های رسیدن بخش تعاون به جایگاه اصلی خود در اقتصاد کشور تشکیل این چنین مجموعه هایی میباشد . وی گفت این هدف در استان زنجان با حضور فعالین اقتصادی و علاقمندان به توسعه استان در حال تحقق میباشد . حسینی نیا اظهار داشت با رایزنی های انجام شده با دانشگاه علمی کاربردی مقرر شده است رشته ای برای تربیت نیروهای کارآمد و مورد نیاز بخش تعاون با مدیریت و محوریت بنیاد تاسیس شود .معاون وزیر تعاون در پایان از پروژه های مسکن مهر بازدید نمود . مدیرکل تعاون استان زنجان نیز درجریان بازدید معاون وزیر ازطرحهای مسکن مهر گفت: ایجاد و توسعه ی تعاونیها نقش کلیدی و موثری دررونق اقتصادی و اشتغالزایی دارد.
محمدمهدی اعلایی افزود: توجه ویژه دولت نهم به این مهم و حمایتهای انجام شده، باعث رشد چشمگیری درتشکیل و توسعه ی تعاونیها شده است.
وی، به تاکید مقام معظم رهبری جهت اجرایی شدن اصل 44 قانون اساسی و واگذاری اموربه بخش غیردولتی اشاره کرد و یادآورشد: جایگاه تعاون درتحقق برنامه های اقتصادی کشور درسند چشم انداز حدود 25درصد است که این امر با همکاری دستگاههای اجرایی و مشارکت هرچه بیشتر بخش خصوصی امکان پذیر خواهد شد.
اعلایی، برنامه ریزی مناسب وحرکت شتابنده را لازمه ی تحقق اهداف این بخش دانست و اظهارداشت: پیشرفت طرحهای مربوط به بخش تعاون با همراهی و همدلی مسوولین این استان و مردم، چشمگیر و قابل توجه می باشد.
وی بایادآوری اینکه زنجان دراجرای طرح مسکن مهر جزو استانهای پیشرو درکشوراست، افزود: اجرای این طرح با هدف خانه دارشدن اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه آغاز شده و ساخت مسکن مهر با قدرت و قوت ادامه دارد.

۲ آذر ۱۳۸۷ ۱۱:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید