اخبار

سمینار تخصصی مدیریت و توسعه کسب و کار در شرایط رکود اقتصادی در استان زنجان برگزار شد

سمینار تخصصی مدیریت و توسعه کسب و کار در شرایط رکود اقتصادی در استان زنجان برگزار شد
مدیرروابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری سمینار تخصصی مدیریت و توسعه کسب و کار در شرایط رکود اقتصادی در استان زنجان خبرداد

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان رسول احدی گفت:. در این سمینار تخصصی روش های بازاریابی و جذب مشتری در شرایط بحران و رکود و روشهای موفقیت در مذاکرات ، روشهای نوین کسب و کارها و توانایی کار با افراد و گروهها و درک و ایجاد انگیزش در آنها محورهای سمینار تخصصی یاد شده بوده که توسط اساتید و سخنرانان ارائه  گردید.

وی گفت: احمد غریوی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به عنوان یکی از سخنرانان سمینار تخصصی یادشده اعلام نمود: سیاست فعلی دولت خروج از شرایط رکود بوده و در یکسال گذشته دولت تدبیر و امید موفقیت هایی را در زمینه تثبیت نرخ ارز و کنترل و مهار تورم و ایجاد شور و نشاط و امید در مردم داشته و توانسته زمینۀ فعالیت و کسب و کار  بنگاههای اقتصادی را در سطح کشور فراهم نماید و با توجه به برنامه هایی که دولت برای ایجاد فضای مناسب برای کسب و کار آماده نموده است می توان به رونق اقتصادی امیدوار بود. ایشان با اشاره به دور اندیشی مقام معظم رهبری و ابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی اجرای این سیاستها را ضامن استقلال اقتصادی کشور عنوان نموده و متذکر شدند در این سیاستها نقش مردم به صورت برجسته دیده شده است.

وی اظهارداشت: تعاون به عنوان یکی از پایه های اقتصادی و نمادهای تبلور کار تیمی و گروهی و هماهنگ مردم در فعالیتهای اقتصادی می تواند بستر مناسبی برای فعالیت های اقتصادی مردم و زمینه ساز تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی باشد. بنابراین وزارت کار و رفاه اجتماعی برنامه هایی برای توسعۀ تعاون در هفت عنوان تدوین و ابلاغ نموده که با اجرای این برنامه ها می توان به تحقق سهم 25 درصدی بخش تعاون در اقتصاد ملی دست یافت.

۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ۱۴:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید