اخبار

برگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان

برگزاری جشن تکلیف  فرزندان کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان
مراسم تقدیر از به سن تکلیف رسیدن فرزندان کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان روز پنجشنبه بیست و یکم اسفندماه سال جاری با حضور همکاران محترم و فرزندان ایشان که به سن تکلیف رسیده‌اند در محل دفتر مدیر کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان طی سخنانی به تبیین آثار و فضائل دنیوی و اخروی نماز و الگو قراردادن ائمه‌اطهار علیهم‌السلام در زندگی پرداخت.

غریوی در ادامه به تبیین ماهیت عقلی احکام دین اسلام اشاره و عنوان کرد: فلسفه احکام اسلام بر مبنای عقل بوده و چه بسا عقل بشر امروزی با توجه به امکانات موجود پی به فلسفه اصلی بسیاری از احکام نبرد، لیکن با گذشت زمان و پیشرفت فکری و علمی ماهیت عقلی احکام دین مبین اسلام آشکار خواهد گشت.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان همچنین، با اشاره به اهمیت این قبیل فعالیتها تصریح کرد: در این مورد پدران و مادران بیشترین سهم و وظیفه را دارند تا این خاطره تربیتی و دینی را هرچه با شکوه تر و به یاد ماندنی تر برگزار نمایند و در انجام تکالیف دینی و بالا بردن معلومات مذهبی و فرهنگی فرزندان خود کمک کنند.

در پایان این مراسم، با اهدای لوحی از فرزندان کارکنان، که به سن تکلیف رسیده اند تقدیر بعمل آمد.

۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۴:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید