اخبار

افتتاح دفتر مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی «آینده نگر» در شهرستان سلطانیه

افتتاح دفتر مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی «آینده نگر» در شهرستان سلطانیه
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، در مراسم افتتاح دفتر مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی آینده نگر در شهرستان سلطانیه بر اهتمام اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بر توزیع متناسب امکانات و اختیارات خود در جای جای استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، احمد غریوی با حضور در مراسم افتتاح دفتر مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی آینده نگر در شهرستان سلطانیه به اهتمام اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بر توزیع متناسب امکانات و اختیارات خود در جای جای استان اشاره نموده و از تلاش های صورت گرفته در ماه های گذشته برای گسترش خدمات اداری در تمامی شهرستان ها خبر داد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، تشکیل نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در شهرستان سلطانیه را در پاسخ به مطالبات مردم آن منطقه عنوان نموده و این اقدام را در راستای رعایت حقوق مردم و وظیفه مند بودن اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان دانسته و تاکید کرد: به منظور جلوگیری از مراجعه مردم مناظق مختلف استان به مرکز استان، جهت بهره مندی از خدمات اداری  می بایستی این خدمات در خود مناطق استان ارائه گردد. وی تصریح کرد: به منظور تحقق اهداف دولت الکترونیک، می بایست اقدامات لازم برای ارائه خدمات اداری در بستر فضای مجازی برای آحاد مردم فراهم گردد. وی در ادامه افزود: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برنامه های خوبی را در این راستا تدوین کرده و اجرایی خواهد نمود.

غریوی همچنین، در این مراسم با بیان اینکه بیش از پنجاه درصد افراد ثبت نام کننده در دفاتر کاریابی فاقد مهارت می باشند، از مدیر کاریابی غیر دولتی آینده نگر، سرپرست واحد نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی سلطانیه و همچنین نمایندگی فنی و حرفه ای این شهرستان درخواست کرد که همکاری لازم را با یکدیگر جهت مهارت آموزی افراد ثبت نام کننده در دفاتر کاریابی داشته باشند.

۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ۱۶:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید