اخبار

دیدار اعضای اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان

دیدار اعضای  اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در دیدار با اعضای اتاق بازرگانی، صنایع و معادن وکشاورزی استان تلاش های این اداره کل در خصوص تثبیت وضعیت اشتغال موجود و حمایت از واحد های تولیدی و صنعتی استان را قابل قبول اعلام نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، احمد غریوی در این دیدار با اشاره به تشکیل کمیته پیشگیری از تنش های محیط کار در شهریور سال گذشته ذیل کمیسیون کارگری استان به بخشی از فعالیت های کمیته مذکور اشاره نموده و از همکارای دستگاههای اجرایی استان در تحقق اهداف مورد انتپار از تشکیل کمیته تقدیر بعمل آورد.

غریوی همچنین همچنین  همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل تامین اجتماعی استان  در کاهش تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری در استان، این تلاش ها را در تقویت فرهنگ کار مؤثر دانسته و ابراز امیدواری کرد که این همکاری ها در سال 94 نیز تداوم داشته باشد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان همچنین از تلاش اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان  در همراهی و همگامی با صاحبان صنایع و تشکیل منظم جلسات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی تشکر کرده و گفت: همه این تلاش ها را در مسیر بالندگی و رشد و توسعه استان و کشور است.

در این جلسه همچنین، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان نیز از تلاش های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در همکاری و همراهی با مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی استان تقدیر و تشکر نمود.

جمیلی با اشاره به کاهش مراجعات کارفرمایان به اداره  کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: دلیل مراجعات کم کارفرمایان به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان حضور مؤثر این اداره کل در تمام جلسات استان و تعامل سازنده با مدیران واحدهای یاد شده و نیز حضور مدیران این اداره کل در خود واحدهای تولیدی و صنعتی استان می باشد. وی هم چنین ابراز امیدواری کرد که این تعاملات و همکاری ها در سال جدید نیز ادامه داشته باشد.

 

۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۳:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید