اخبار

تحقق سهم 25 درصدی تعاون در اقتصاد نیازمند همراهی دستگاه‎های اجرایی است

تحقق سهم 25 درصدی تعاون در اقتصاد نیازمند همراهی دستگاه‎های اجرایی است
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: دستیابی به سهم 25 درصدی بخش تعاون در اقتصاد نیازمند همراهی و مساعدت همه دستگاه‎های اجرایی است

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی با اشاره به نامگذاری سال جاری با عنوان «دولت و ملت همدلی و همزبانی» اظهار داشت: منویات مقام معظم رهبری در زمینه شعار سال باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه برای عملیاتی شدن شعار سال باید همه آحاد جامعه تلاش کنند، تصریح کرد: شعار سال هوشمندانه و دقیق با توجه به مسائل کشور انتخاب شده است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به این که ضروری است در زمینه تحقق شعار سال این همدلی و همزبانی صورت گیرد، خاطرنشان کرد: با توجه به موقعیت کشور در منطقه و جهان برای مقابله با توطئههای دشمنان همدلی و همزبانی ضروری است.

غریوی بر ضرورت ادامه توجه به شعار سالهای گذشته تاکید کرد و گفت: شعار امسال مکمل شعارهای سالهای قبل  است که توجه به وضعیت مردم در بخشهای مختلف به تحقق آن کمک بیشتری میکند.

وی با بیان اینکه تحقق شعار سال بدون اتکا به عزم ملی و مدیریت جهادی امکانپذیر نیست، یادآور شد: با توجه به شرایط جامعه اسلامی مدیریت جهادی برای تحقق شعار باید مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان وظیفه مردم و مسئولان را همدلی بیشتر عنوان کرد و گفت: برای رسیدن به همدلی درک متقابل ضروری است.

غریوی با بیان اینکه برای حل مشکلات حوزه‌های مختلف باید به بخش اقتصادی توجه ویژه شود، افزود: حل مشکلات حوزه اشتغال به عنوان زیر مجموعه‌ مشکلات اقتصادی کشور لازم است.

وی شکوفایی اقتصادی را  موجب ایجاد  فرصت‌های شغلی جدید دانست و خاطرنشان کرد: تعاون یکی از ظرفیتهای قابل توجه اشتغال جوانان محسوب میشود که باید به این بخش توجه جدی شود.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان دستیابی به سهم بخش تعاون در اقتصاد را نیازمند همراهی و مساعدت همه دستگاههای اجرایی عنوان کرد و گفت: مشارکت بخش خصوصی در توسعه اشتغال پایدار، نخبگان مهارتی، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید