اخبار

پرداختن به بخش تعاون برای توسعه کشور اجتناب ناپذیر است

پرداختن به بخش تعاون برای توسعه کشور اجتناب ناپذیر است
دبیر شورای راهبری بخش تعاون شمالغرب کشور در زنجان گفت: پرداختن به بخش تعاون برای توسعه، پیشرفت و پویایی کشور ضروری و اجتناب ناپذیر است

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان میراحد حسینی در شورای راهبری بخش تعاون منطقه شمالغرب  که به میزبانی استان زنجان برگزار شد افزود: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده تا پایان برنامه پنجم توسعه قرار براین بود که سهم بخش تعاون از اقتصاد کشور به 25 درصد افزایش پیدا کند.

وی اظهار کرد: بعید به نظر می رسد تا یک سال باقی مانده به پایان برنامه پنجم توسعه شاهد تحقق سهم 25 درصدی تعاون در بخش اقتصاد کشور باشیم.

دبیر شورای راهبری بخش تعاون شمالغرب کشور به تخفیف 25 درصدی مالیات شرکت های تعاونی با هماهنگی متولیان مالیاتی از سال 91 اشاره کرد و گفت: هنوز تخفیف 20 درصدی حق بیمه اعضای شاغل در تعاونی ها اجرا نشده است.

حسینی اعطای تسهیلات قرض الحسنه به شرکت های تعاونی را زمینه ساز پویایی این شرکت ها عنوان و اضافه کرد: به رغم ایجاد بانک توسعه تعاون فعالیت خاصی در زمینه افزایش سرمایه آن انجام نشده است.

وی ترویج فرهنگ تعاون، توسعه مجموعه مدیریت تعاون، توسعه و تحکیم تعاملات در بخش تعاون و توسعه برند تعاون را از رویکردهای این بخش طی امسال برشمرد.

۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید