اخبار

69 درصد تعاونی های ثبت شده در زنجان فعال هستند

69 درصد تعاونی های ثبت شده در زنجان فعال هستند
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: 69 درصد تعاونی های ثبت شده در این استان فعال و 31 درصد غیرفعال هستند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در اولین جلسه شورای راهبری بخش تعاون منطقه شمالغرب در سال جدید که به میزبانی زنجان برگزار شد  افزود: سه هزار و 926 تعاونی و اتحادیه در سامانه ثبتی تعاونی های این استان با 202 هزار نفر عضو و 41 هزار فرصت شغلی به ثبت رسیده است.

وی اظهار کرد: از این تعداد دو هزار و 708 تعاونی فعال و یک هزار و 218 تعاونی غیر فعال است.

هفت درصد تعاونی های استان زنجان دربخش مسکن، 35 درصد دربخش کشاورزی، 23درصد در بخش صنعتی و معدن، 29 درصد خدماتی و چند منظوره و حمل و نقل و شش درصد در سایر بخش ها اعم از تامین نیاز، اعتبار و سهام عدالت به ثبت رسیده اند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تعداد اتحادیه ثبت شده برای این استان را 33 واحد عنوان کرد و گفت: از این تعداد 26 اتحادیه فعال و هفت اتحادیه غیر فعال است.

علاوه بر اتاق تعاون استان زنجان شهرستان خدابنده نیز دارای اتاق تعاون است.

غریوی تعداد تعاونی های مسکن مهر این استان را هشت مورد نام برد و اضافه کرد: تا کنون 22 پروژه در زمینه مسکن از سوی این تعاونی ها اجرا و تعداد سه هزار و 922 واحد واگذار شده است.

وی یادآورشد: کلیه تعاونی های مسکن مهر در سطح استان زنجان پروژه های خود را به اتمام رسانده و ضمن تحویل کلیه واحدهای احداثی به اعضا خود نسبت به فروش اقساطی واحدها اقدام کرده اند و هم اکنون در مرحله صدور اسناد تفکیکی به نام اعضا می باشند.

130
تعاونی مسکن متعارف فعال در استان زنجان طی سالهای فعالیت خود خدمات ارزنده ای را در راستای تامین مسکن کارمندان، کارگران و فرهنگیان استان از جمله تحویل چهار هزار و 182 واحد مسکونی، تحویل 30هزار قطعه زمین مسکونی در قالب شهرک های جدید به اعضای خود ارایه کرده اند

۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید