اخبار

تجلیل از بانوان شاغل در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی زنجان

تجلیل از بانوان شاغل در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی زنجان
طی مراسمی ویژه و با حضور مدیرکل امور بانوان وخانواده استانداری زنجان از بانوان شاغل در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان  زنجان، احمد غریوی در جمع بانوان شاغل در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان اظهار داشت: شخصیت مقدس حضرت فاطمه زهرا (س) ‌فراتر از آن است که بتوان در خصوص آن سخن گفت.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان افزود: زنان به عنوان نیمی از پیکره جامعه که در دامان خود انسان‌های پاک و برجسته می‌پرورانند نقش بسیار مهمی در ایجاد و گسترش عفت، پاک دامنی و اخلاق در بین جوامع بشری دارند.

غریوی با اشاره به اینکه هفته زن فرصت مناسبی است تا زنان جامعه اسلامی بتوانند به منزلت و جایگاه خود پی ببرند، خاطرنشان کرد: بانوان زنجانی باید از سیره عملی بزرگ بانوی اسلام پیروی کنند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان اضافه کرد: چه سعادتی برای بانوان بهتر از اینکه الگوی آنان حضرت صدیقه طاهره (س) باشد و افتخار بالاتر آن که سیره آن حضرت را در تمامی مراحل زندگی خویش سرمشق خود قرار دهند.

وی با تأکید بر نقش تأثیرگذار بانوان همکار در تحقق اهداف متعالی سازمان و تقدیر از تلاش و همکاری مؤثر آنان در پیشبرد برنامه‌ریزی‌ها و فعالیت‌های این اداره کل در حوزه‌های مختلف اجرایی، تصریح کرد: نقش زنان در ایجاد امنیت و آرامش در جمع خانواده و همچنین تعلیم و تربیت فرزندان که آینده‌سازان میهن اسلامی محسوب می‌شوند، بسیار حائز اهمیت و با ارزش است.

 

۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید