اخبار

اولین موسسه کاریابی در شهرستان ایجرود افتتاح شد .

اولین موسسه کاریابی در شهرستان ایجرود افتتاح شد .
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، با اعلام این خبر تصریح کرد : شهرستان ایجرود یکی از شهرستانهای رو به رشد و در آستانه ترقی می باشد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان محمد رضا یوسفی گفت:  از جمله رسالتهای ما در این بخش خدمت رسانی به خیل جوانان بیکار و جویایندگان کار میباشد . لذا با برنامه ریزی های که از سال قبل صورت گرفته بود ، خوشبختانه در فروردین ماه سال 94 و چند ماه زودتر از برنامه زمانی ،‌اولین دفتر کاریابی غیر دولتی در شهرستان افتتاح شد .

وی ضمن اشاره به پتانسیلهای صنعتی شهرستان افزود : وجود کارخانجات صنعتی ، واحد های پویایی اقتصادی و نیز بهره مندی شهرستان از سرمایه گذاری سرمایه گذاران خارجی همگی و همگی نوید بخش شهرستانی آباد و توسعغه یافته میباشند .

یوسفی ادامه داد : طبق آخرین سرشماری نفوس و مسکن که در سال 1390 صورت گرفته است ،‌ در این شهرستان 32000 نفر جمعیت میباشند و نرخ بیکاری شهرستان 4.7 درصد میباشد که این رقم نسبتاً پایین ،‌با همت و تلاش مضاعفی که صورت خواهد گرفت به حول و قوه الهی پایین تر خواهد شد .

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، در خاتمه گفت : افتتاح دفتر کاریابی نمایندگی ثمین ، به عنوان بازوی اجرای بخش دولتی در خدمت رسانی به متقاضیان بومی شهرستان عمل خواهد کرد و امید است در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت باز هم شاهد خدمت رسانی بیش از پیش به اقشار مختلف باشیم .

لازم بذکر است در آیین افتتاح دفتر نمایندگی کاریابی ثمین شهرستان ایجرود جمعی از مقامات شهرستان ،‌از جمله فرمانداری شهرستان ،‌بخشداران و اقشار مختلف مردم حضور داشتند .

 

۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید