اخبار

بیش از 430 تعاونی فعال بانوان در استان زنجان وجوددارد

بیش از 430 تعاونی فعال بانوان در استان زنجان وجوددارد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: بیش از 430 تعاونی فعال بانوان دراستان زنجان وجود دارد که 70 درصد از اعضای این تعاونی ها بانوان تشکیل میدهند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در همایش بزرگ نقش زنان درتوسعه پایدار اقتصادی ، اجتماعی با رویکرد تعاون افزود: بخش تعاون در صدد ایجاد اشتغال برای افرادی است که مهارت لازم برای انجام کار و حرفه ای را دارند ولی سرمایه کافی برای ایجاد اشتغال را ندارند.

وی اظهار داشت: توجه و تقویت تعاونی ها باعث ارتقای اقتصاد جامعه و کاهش فقر و آسیبهای اجتماعی می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تعاون بهترین ابزار برای برون رفت از فاصله طبقاتی است بنابراین جایگاه تعاون بسیار ویژه است.

غریوی تاکید کرد: هدف تعاونی ها بر خلاف سایر بنگاه های تجاری و اقتصادی دستیابی به ثروت و سود نیست بلکه تعاونی ها به دنبال بهبود شرایط زندگی هستند.  

وی افزود: باید فرهنگ تعاون در جامعه به خوبی نهادینه شودو مردم به مزایای تعاونی ها پی ببرنند.

وی با اشاره به بیانات دکتر ربیعی وزیر محترم تعاون کار ورفاه اجتماعی اعلام  کرد که با تعاون اشتغال ایجاد خواهیم کرد تا به رفاه اجتماعی دست پیدا کنیم

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، به تعاونی های بانوان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه بانوان زنجانی در بحث تعاونی ها فعالیت خوبی دارند ولی باید فعالیت هایشان تسهیل شود.

غریوی افزود: در استان زنجان ۴۵۰ تعاونی مختص بانوان وجود دارد که بیشتر در حوزه خدمات فعالیت می کنند

 

۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید