اخبار

کارگران نقش برجسته‎ای در عرصه‌ صنعت دارند

کارگران نقش برجسته‎ای در عرصه‌ صنعت دارند
معاون امور اجتماعی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: قشر کارگر در عرصه‌های صنعت، تولید و خدمات نقش برجسته‎ای در نظام اسلامی دارد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان مجتبی بازرگان در گفتوگو با خبرنگار فارس در زنجان با تبریک فرارسیدن روز کارگر با بیان اینکه برنامههای این روز از  12 اردیبهشت ماه برگزار میشود، تصریح کرد: تجلیل از کارگران نمونه استان زنجان از برنامههای این هفته است.

معاون امور اجتماعی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از تشکیل چندین جلسه به منظور بزرگداشت هفته کار و کارگر در استان زنجان خبر داد و گفت: هفته کارگر فرصت مناسبی برای تجلیل از خدمات این قشر است.

بازرگانی با بیان اینکه جامعه کارگری قشری زحمت‌کش و فعال در عرصههای مختلف جامعه هستند،ادامه داد: این قشر در عرصه‌های صنعت،تولید و خدمات نقش برجستهای داشته  است.

وی با اشاره به حضور کارگران در عرصههای جهادی نظام اسلامی یادآور شد: اجرای پروژههای مختلف در استان مدیون زحمات این قشر است.

معاون امور اجتماعی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه در سال جاری نیز همچون سنوات گذشته برنامههای مختلفی برای هفته کارگر پیشبینی شده است، افزود: در حوزه فعالیتهای این معاونت در دو بخش رفاه اجتماعی و امور فرهنگی، ورزشی و اجتماعی این برنامهها اجرایی میشود.

بازرگان با اشاره به انتخاب و معرفی کارگران نمونه، گروه‌های کار نمونه، واحد نمونه و کارآفرینان برتر تصریح کرد: آئین تجلیل از کارگران نمونه‌ در استان برگزار میشود.

وی با بیان اینکه دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی از برنامههای پیشبینی شده است، یادآور شد: برگزاری مسابقات ورزشی و تجلیل از خانواده‌های شهدای کارگری از برنامههای استان است.

 

۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید