اخبار

تعداد مقرری بگیران در زنجان کاهش یافت

تعداد مقرری بگیران در زنجان کاهش یافت
مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تعداد مقرری بگیران طی سال گذشته به تعداد ۶۰۰ نفر کاهش یافته است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان ،احمد غریوی به اقدامات صورت گرفته در سال گذشته اشاره کرد و افزود: در سال گذشته تعداد پنج هزار و ۸۶۹ فقره آراء صادره از مراجع هیئت حل اختلاف بوده که از این تعداد هزار و ۸۳ فقره آراء منجر به سازش شده است.

وی میانگین مدت زمان رسیدگی هیات تشخیص را ۱۹ روز اعلام کرد و گفت: میانگین مدت زمان رسیدگی هیات حل اختلاف ۲۶ روز است که میزان رسیدگی در حل اختلاف استان از میانگین کشوری هم کمتر است.

مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان بازرسی های انجام شده طی سال گذشته را شش هزار و ۲۲۶ مورد عنوان کرد.

غریوی تعداد کل مقرری بگیران را طی سال گذشته سه هزار و ۵۵۳ نفر اعلام کرد و افزود: امسال این تعداد مقرری بگیران به تعداد ۶۰۰ نفر کاهش یافته است.

مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان تعداد تشکلهای کارگری و کار فرمایی ایجاد شده در استان زنجان را ۱۸ تشکل اعلام کرد.

غریوی به بحث مشاغل خانگی اشاره کرد و گفت: طی سال گذشته ۴۵۳ مورد مجوز مشاغل خانگی برای دایر کردن بنگاههای کوچک در استان صادر شده و تعداد ایجاد اشتغال در بخش مشاغل خانگی ۴۱ مورد بوده است.

وی در ادامه درخوستهای واصله به کمیته بدوی را دو هزار و ۶۰۸ مورد اعلام کرد و گفت: درخواستهای بررسی شده در کمیته بدوی هزار و ۹۸۳ مورد بوده است.

مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان به اعتراضات به آرای بدوی اشاره کرد و گفت: در این زمینه ۳۸۳ مورد اعتراض به آراء ثبت شده است.

غریوی تعداد اعتراضات تایید شده در کمیته تجدیدنظر را ۱۶۱ مورد عنوان کرد.

 

۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید