اخبار

صدور 5 هزار رأی از سوی هئیت‎های تشخیص و حل اختلاف زنجان

صدور 5 هزار رأی از سوی هئیت‎های تشخیص و حل اختلاف زنجان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: 5 هزار و 869 رأی از سوی هئیت‎های تشخیص و حل اختلاف این استان صادر شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان  زنجان، احمد غریوی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خبرنگاران در جریان اخبار و بعد از انتشار خبر با دشواری‎ها و سختی‎ها مواجه هستند که این موضوع نشان می‎دهد رسالت خبرنگاران سنگین است.

وی با اشاره به شعار وزارت تعاون «با تعاون کار ایجاد خواهیم کرد تا به رفاه برسیم» افزود: دیدی مثبت در زمینه ادغام وزارتخانه تعاون از سوی این وزارتخانه وجود دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، یکی از بخش‎های مهم این اداره‌کل را تعاون عنوان کرد و یاددآور شد: تعاون یکی از بخش‎های مهم اقتصادی محسوب می‎شود که از گذشته هم مورد اعتماد مردم بوده است.

غریوی با اشاره به اینکه نقش مردم در 36 سال گذشته همواره برجسته بوده و محور مسائل بوده‎اند، یادآور شد: مردم در شکل‎گیری، دوران دفاع مقدس و پس از آن با ایستادگی و مقاومت حماسه‎های مختلفی را در عرصه‎های مختلف خلق کردند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در بخش تعاون نیز همواره تاثیرگذار بوده است که ضروری است به این بخش توجه ویژه شود، افزود: در سال گذشته معاونت امور تعاون وزارت متبوع تحول هفت راهبرد اصلی را برای ارتقای بخش تعاون در نظر گرفته‎اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه توجه به این راهبردها موجب ارتقای این بخش می‎شود، تصریح کرد: تقویت برند تعاونی ها نیز در این زمینه مورد توجه قرار گرفته است.

غریوی با بیان اینکه راهبردهای عنوان شده دارای برنامه‎های بسیاری است که در استان هم برای ترویج فرهنگ تعاون اقدامات لازم صورت می‎گیرد، تصریح کرد: برگزاری همایش‎ها، نشست‏ها و کارگاه‎های اطلاعی رسانی در خصوص مزیت‎های تعاون در رابطه با ترویج فرهنگ تعاون از برنامه‎های این اداره کل است.

وی نظارت بر عملکرد تعاونی‎ها را یکی دیگر از برنامه‎های این اداره کل عنوان کرد و گفت: کمیته ساماندهی تعاونی‎های غیر فعال در سال گذشته تشکیل شد و با بررسی مشکلات تعاونی‎ها در راستای حل این مشکلات اقدامات لازم صورت گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از تشکیل کمیته ساماندهی تعاونی‎های مسکن در زنجان خبر داد و افزود: در جلسات کارشناسی مشکلات این تعاونی‎ها بررسی شد و انتظار داریم دستگاه قضایی در رابطه با برخورد به موقع با تعاونی های متخلف با این اداره کل همکاری لازم را داشته باشد.

۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید