اخبار

کارگران ایرانی وجدان کاری داشته و چارچوب‎ها را رعایت می‎کنند

کارگران ایرانی وجدان کاری داشته و چارچوب‎ها را رعایت می‎کنند
نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه مردم کشور ایران نجیب هستند و کارگران نیز علاوه بر نجیبی متدین نیز هستند، تصریح کرد: کارگران ایرانی وجدان کاری داشته و چارچوب‎ها را رعایت می‎کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان  زنجان، آیتالله شیخ علی خاتمی در دیدار جامعه کارگری استان زنجان با تبریک هفته کار و کارگر اظهار داشت: مدیریت جهان با کار و تلاش به این نقطه رسیده است و همه کشورهای پیشرفته، توسعه خود را مرهون تلاش کارگران جامعه خود هستند.

وی با بیان اینکه اراده جمعی مدیریت منسجم موجب توسعه هر نظام اجتماعی می‏‌شود، افزود: عقل حکم میکند برای توسعه کشور از تجربیات کشورهای پیشرفته استفاده شود.

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه توزیع عادلانه فقر هنر محسوب نمیشود، افزود: باید برای تولید عادلانه ثروت تلاش شود.

خاتمی با اشاره به اینکه انتخاب موضوع اقتصادی در طول چهار سال گذشته برای شعار سال نشان از پیشبینی مقام معظم رهبری از وضعیت فعلی کشور است، یادآور شد: توجه به اقتصاد مقاومتی با توجه به ظرفیتهای درونی بدون اتکا به بیرون مورد توجه مقام معظم رهبری در این زمینه است.

وی با بیان اینکه نظام اسلامی طی 35 سال گذشته همواره تحریم بوده است، تصریح کرد: تنها 35 درصد تحریمهای ایران مربوط به بحث هستهای است.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان افزود: مشکل آمریکا با نظام اسلامی، اسلامی بودن این انقلاب است، در صورتی که اسلامی بودن از نظام حذف شود، رابطه آمریکا با ایران درست میشود.

خاتمی با اشاره به اینکه ضروری است سرمایهگذاران،کارفرمایان، کارگران و صنعتگران با افزایش بهرهوری و بازدهی شرایط جامعه را بهبود بخشند، افزود: متاسفانه برخی از تولیدات داخلی یکبار مصرف است و کارآیی لازم را ندارد.

وی با بیان اینکه باید کالاهایی در کشور تولید شود که آرام آرام قابل رقابت با برندهای خارجی باشد، یادآور شد: متاسفانه برخی تحریمهای داخلی از جمله سوء مدیریتها، تنگ نظریها، نگاه باندی و جناحی موجب عقب افتادگی کشور در بخشهای اقتصادی می‏‌شود.

امام جمعه زنجان گفت: انقلاب اسلامی بحرانهای سختی را پشت سر گذاشته است که در حال حاضر نیز با همت کارگران شرایط سخت پشت سر گذاشته میشود.

 

۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید