اخبار

رونق کارگاهها و کارخانه ها و فرصتهای اشتغال جدید دومین محور فعالیتهای اقتصادی کشور است.

رونق کارگاهها و کارخانه ها و فرصتهای اشتغال جدید دومین محور فعالیتهای اقتصادی کشور است.
فرماندار شهرستان طارم در جمع کارگران این شهرستان با تشریح سه محور فعالیتهای اقتصادی کشور گفت: رونق کارگاهها و کارخانه ها و فرصتهای اشتغال جدید دومین محور فعالیتهای اقتصادی کشور است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد حسن حسینی  سرپرست اداره تعاون کار وفاه اجتماعی شهرستان طارم در هفته کار و کارگر بهمراه جمعی از کارگران شرکت کیمیا گشت( شهرداری) به نمایندگی از جامعه کارگری شهرستان طارم با فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

باقری در این دیدار ضمن تبریک هفته کار و کارگر و تشکر از حضور کارگران گفت: دولت تدبیر و امید با سیاستهای اتخاذی در این حوزه قدمهایی مثبت برداشته است. فرماندار طارم فعالیتهای اقتصادی کشور را در سه محور خلاصه نموده و عنوان کرد: اولین محور، رشد اقتصادی و شکوفایی صنعت و اقتصاد بوده و دومین محور ایجاد کار واشتغال و رونق کارگاهها و کارخانه ها و فرصتهای اشتغال جدید و سومین محور نیز رونق صادرات غیر نفتی است.

فرماندار طارم همچنین به شعار سال اشاره نموده و  رفع مشکلات جامعه را در اقدام عملی این شعار در کشور دانسته و گفت: دولت و ملت در کنار هم میتوانند باعث پیشرفت جامعه شوند.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید