اخبار

شمارش معکوس برای برگزاری انتخابات اتحادیه صنایع‌دستی بانوان زنجان

شمارش معکوس برای برگزاری انتخابات اتحادیه صنایع‌دستی بانوان زنجان
سرپرست امور تعاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان گفت: از اواخر اسفند پارسال به هیئت مدیره اتحادیه صنایع‌دستی بانوان دو ماه فرصت قانونی داده شده تا ضمن ارایه گزارش عملکرد، انتخابات مجمع عمومی را برگزار کنند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان حمید دنیایی  با بیان اینکه در حال حاضر این اتحادیه 9 عضو دارد، اظهار کرد: تعداد شش تعاونی از اعضای اتحادیه خواهان برکناری هیئت مدیره فعلی بوده و معتقدند هیئت مدیره در ارائه عملکرد با مشکلاتی مواجه است، در این خصوص اداره کل تعاون  کار ورفاه اجتماعی  نیز قبل از تعطیلات عید نوروز اقدام به برگزاری جلسهای با مدیران اتحادیه کرد، اما هیچ‌کس شرکت نکرده و جلسه مذکور تشکیل نشد.

 

این مسوول ادامه داد: هیئت مدیره اتحادیه صنایع‌دستی بانوان استان زنجان از طریق سازمان متبوع خود اعتباراتی بلاعوض اخذ کرده تا صرف توانمندسازی همه اعضا کند، اما متاسفانه تاکنون گزارش معناداری در این خصوص به اداره کل  ارایه نشده است. در حال حاضر نیز پیگیری موضوع تا پایان مهلت مقرر ادامه دارد و در صورت نبود پاسخ مناسب اداره‌کل راساً انتخابات را به درخواست خود اعضا برگزار خواهد کرد.

 

وی با تاکید بر اینکه اداره کل خواهان حضور تمام تعاونیهای صنایع‌دستی استان در اتحادیه است، تصریح کرد: برنامهریزی منسجم میتواند اولین گام در راستای رونق صنایعدستی هر استانی به شمار آید و با توجه به اینکه صنایع‌دستی استان ظرفیت بالایی برای درآمدزایی کارآفرینان علیالخصوص بانوان دارد اهتمام متولیان امر نقش موثری در این راستا ایفا میکند.

 

 

۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۳:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید