اخبار

محورهای خوبی برای ایجاد اشتغال در زنجان تدوین کرده ایم

محورهای خوبی برای ایجاد اشتغال در زنجان تدوین کرده ایم
استاندار زنجان گفت:محورهای خوبی برای ایجاد اشتغال در استان تدوین کرده ایم که تحقق و آنها تحول خوبی در استان بدنبال دارد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی به نقل از خبرگزاری مهر، جمشید انصاری در جلسه کار گروه اشتغال افزود: باید بانکهای عامل همکاری خوبی در سطح ملی داشته و به تعهدات خود عمل کنند.

وی اظهار داشت: در سالجاری محورهای خوبی برای ایجاد اشتغال در استان تدوین کرده ایم که تحقق و اجرایی شدن این محورها تحول بسیار خوبی در اشتغال ایجاد می کند.

استاندار زنجان گفت: ما در راستای توسعه اشتغال در استان برنامه ای را که در سال گذشته اجرا کردیم امسال هم اجرا می کنیم و آن هم تقویت واحدهای موجود در استان است که از هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی و کشاورزی که داریم مشکلات را احصاء کرده و واحدهایی که با ظرفیت پایین کار می کنند را تقویت می کنیم.

انصاری تاکید کرد: واحدهایی که مشکل سرمایه در گردش دارند اعتبار لازم را ترزیق می کنیم تا فعال شوند.

وی افزود: با توجه به اینکه ما در بحث اشتغال در کشور جزو دهمین استان کشور هستیم گفت: باید با برنامه ریزی درست و منسجم این رتبه را به پنجم ارتقا بدهیم.

استاندار زنجان بر ضرورت نگاه به اشتغال اشاره کرد و گفت: متاسفانه این نگرش در جامعه وجود دارد که فارغ التحصلان فقط دیدشان پشت میز نشستن است .

Bottom of Form

 

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید