اخبار

خرید کالای داخلی کمک به اشتغال است

خرید کالای داخلی کمک به اشتغال است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: استفاده از کالاهای داخلی از تاکیدات مقام معظم رهبری است و اگر کالایی را در داخل خریداری می‎کنید به اشتغال کمک می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کا ورفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از  خبرگزاری مهر، حجت الاسلام علی خاتمی  خطبههای نماز جمعه این هفته با اشاره به یازدهم اردیبهشت به عنوان روز جهانی کارگر افزود: امورات همه جوامع بشری در ابعاد اقتصادی، صنعت و غذا نتیجه کار و تلاش و زحمات کارگران است.

 وی در خصوص اخلاق کار و حرفهای کار آفرینی اظهار داشت: برای خارج شدن از مشکلات اقتصادی از دیدگاه مقام معظم رهبری متکی بودن به نظام جمهوری اسلامی ضروری است.

نماینده ولی فقیه در استان  و امام جمعه زنجان، بر اقتصاد دانش محور و تولید محور از سوی کارگران از دیدگاه مقام معظم رهبری تاکید کرد و ادامه داد:  باید تعامل بین دانشکاه و صنعت صورت بگیرید تا جامعه در راستای توسعه صنعتی مبتنی بر تخصص گام بردارد.

حجت الاسلام خاتمی تاکید کرد: خوشبختانه در راستای تولید برنامه ریزی مسئولان بهتر شده و باید با توجه به سرمایههای جامعه از جمله فکر، فرهنگ گامهای مهمی در این زمینه برداشته شود.

وی با بیان اینکه از ورود سرمایه گذاری بخش خصوصی  به استان حمایت شود گفت: مدیران اقتصادی و سرمایهگذاران می‌ توانند مشکلات جامعه را حل کنند.  

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه  زنجان یاد آورشد: باید مقدس بودن کار به عنوان موتور محرکه اقتصادی جامعه و در حکم جهاد و عبادت مورد توجه باشد.

حجت الاسلام خاتمی افزود: افرادی که سرمایههای خود را برای رشد و توسعه اقتصادی جامعه به کار میگیرند باید از تسهیلات ویژه و حمایتهای لازم برخوردار باشند و  تشویق سرمایهگذاران و برداشتن موانع باید مورد توجه دولتمردان باشد.

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید