اخبار

درمقام حفظ خون شهدا وظیفه سنگینی داریم

درمقام حفظ خون شهدا وظیفه سنگینی داریم
مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در آیین گلباران مزار مطهر شهدای زنجان به مناسبت هفته کارگر: درمقام حفظ خون شهدا وظیفه بسیار سنگینی داریم

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در جمع جامعه کارگری استان که در این مراسم شرکت داشتند اظهارداشت: شهدا با خدا معامله کردند و چه کسی باوفاتر از خدا در عهد خود که فرموده است: ای اهل ایمان به هم مژده بدهید در این معامله ، معامله با خداست که سعادت بزرگی است.

 

وی گفت: وظیفه ما در شرایط کنونی،ادامه راه شهدا ،استقامت در مقابل تحریم ها و تهدیدهای  دشمنان و پایداری بر مسیر پر افتخار ولایت است.

غریوی ادامه داد: اولین وظیفه ما این است که: با دوستان شهدا دوست، با دشمنان شهدا دشمن باشیم. پیرو مقام معظم هبری(دام ظله العالی) باشیم. با دشمنان آنها دشمنی کنیم حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) و حضرت ام الکلثوم(س) اگر یاد شهید را گرامی نمی دانستند اهداف شهدا را بازگو نمی کردند. نور شهدا خاموش شده بود.

امام راحل(ره) جنگ را نعمت معرفی کرد و امروز ملت ایران پی برده است که تمام عزت و سربلندی ما در دنیا که موجب شده است دشمنان جسارت تجاوز به نظام اسلامی را نداشته باشند از برکت مجاهدت های شهدا و خانواده های آن ها است.در اثر تحریم های دشمنان، امروز جمهوری اسلامی تبدیل به قدرت اول علمی و فنآوری در سطح منطقه شده است و ملت ایران آموخته است که مقاومت در مقابل فشارها، نزول برکات الهی را به دنبال خواهد داشت.

پس با ادامه دادن راه شهدای گرانقدر راه سرفرازی کشور را همراه نماییم.

.

 

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید