اخبار

دوره های آموزشی ، پیشگیری از اعتیاد به مواد مخد آسیب های فضای مجازی در شرکت شیر پاستوریزه پگاه زنجان برگزار گردید.

دوره های آموزشی ، پیشگیری از اعتیاد به مواد مخد آسیب های فضای مجازی در شرکت شیر پاستوریزه پگاه زنجان برگزار گردید.
مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری دوره های آموزشی پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر سنتی، صنعتی ، مبارزه با مشروبات الکلی وآسیب های فضای مجازی در شرکت شیر پاستوریزه پگاه زنجان خبر داد

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان مجتبی بازرگان گفت : در این دوره های آموزشی سرگرد حسین خانی ازنیروی انتظامی استان زنجان در خصوص پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر سنتی و صنعتی و مبارزه با مشروبات الکلی، مسائل و مشکلاتی را که اعتیاد برای افراد بوجود می آورد مطالبی ارائه و عمده ترین مشکلات حوزه جرائم و آسیب های اجتماعی را عدم اطلاع رسانی و فرهنگ سازی به خانواده ها و عموم مردم بیان نمود.

 

در ادامه جناب سروان مقدم ، کارشناس پلیس آگاهی استان زنجان با اشاره به رسالت نیروی انتظامی در جامعه که ایجاد نظم و برقراری امنیت اجتماعی می باشد ، ضمن تشریح جرائم مختلف  بویژه جرائم مربوط به فضای مجازی مجازاتهای قانونی مرتکبین جرائم در فضای مجازی را تبیین کرد.

وی تاکید کرد:کاهش تخلفات اجتماعی و جرائم نیاز به تعامل نهادهای فرهنگی دارد. این مدرس افزود: با توجه به اینکه بیشتر استفاده کنندگان از فضای مجازی نوجوانان و جوانان هستند ،اطلاع رسانی و آموزش به خانواده ها می تواند نقش مهمی در کاهش آسیب های این فضا داشته باشند.

 

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید