اخبار

انجمن زنان کارآفرین در زنجان راه اندازی می شود

انجمن زنان کارآفرین در زنجان راه اندازی می شود
معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان از راه اندازی انجمن زنان کارآفرین با هدف رفع مشکلات اقتصادی این قشر در استان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان حمیدرضا شهباری با اشاره به اینکه با تشکیل انجمن زنان کارآفرین در استان بخش مهمی از دغدغه های این قشر و خانواده های تحت پوشش آنان کاهش خواهد یافت، افزود: حضور و مشارکت زنان در فعالیت های اقتصادی باید منسجم باشد.

وی یادآوری کرد: تشکیل و راه اندازی انجمن بانوان کارآفرین همچنین می تواند در ساماندهی فعالیت آنان و تشویق سایر زنان توانمند که علاقه حضور در عرصه های مختلف تولیدی و حتی کشاورزی را دارند، مثمر ثمر باشد.

شهباری بابیان اینکه بحث اشتغال از جمله مباحث اصلی حوزه زنان است، ابراز کرد: حوزه صنعت ازبخش های مهم برای اشتغالزایی زنان به شمار می آید که باید حمایت های ویژه ای از آن کرد.

وی یادآوری کرد: این درحالی است که نبود برنامه ریزی و جهت گیری مناسب موجب شده حضور بانوان در عرضه تولید بیش از گذشته کمرنگ شود که این بخش به توجه جدی نیاز دارد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان بر لزوم ایجاد بانک اطلاعاتی جامع از وضعیت فارغ التحصیلان زن در این استان اشاره کرد و گفت: تحقق این مهم وضعیت خوبی را در برنامه ریزی اشتغال برای این قشر ایجاد می کند

 

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید