اخبار

برگزاری دوره های آموزشی پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر و آسیب های فضای مجازی در شرکت عایقهای الکتریکی پارس

برگزاری دوره های آموزشی پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر و آسیب های فضای مجازی در شرکت عایقهای الکتریکی پارس
دوره های آموزشی ، پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر سنتی ، صنعتی ، مبارزه با مشروبات الکلی و آسیب های فضای مجازی در شرکت عایقهای الکتریکی پارس برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان مجتبی بازرگان گفت : در این دوره های آموزشی سرکار خانم پرچگانی از موسسه بازتاب توسعه زنگان در خصوص پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر سنتی و صنعتی و مبارزه با مشروبات الکلی مواردی را مطرح نمود.

، مسائل و مشکلاتی را که اعتیاد برای افراد بوجود می آورد را برای شرکت کنندگان در دوره های آموزشی تشریح نمودند

.پرچگانی استفاده مکرر از قرص های مسکن مانند استامنیوفن ، ژلوفن  را مسئله ساز عنوان نمودو اظهارداشت: عمده ترین مشکلات اعتیاد فرزندان راعدم فرهنگ سازی در درون خانواده ها مطرح نمود

در ادامه سروان اسکندری ، کارشناس پلیس آگاهی استان زنجان با اشاره به رسالت نیروی انتظامی در جامعه که ایجاد نظم و برقراری امنیت اجتماعی می باشد ، ضمن تشریح جرائم مختلف  بویژه جرائم مربوط به فضای مجازی پرداخت و گفت:کاهش تخلفات اجتماعی و جرائم نیاز به تعامل نهادهای فرهنگی دارد.

این مدرس افزود: با توجه به اینکه بیشتر استفاده کنندگان از فضای مجازی نوجوانان و جوانان هستند ،اطلاع رسانی و آموزش به خانواده ها می تواند نقش مهمی در کاهش آسیب های این فضا داشته باشند.

 

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۳:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید