اخبار

کوره القایی در شرکت کالسیمین به بهره برداری رسید .

کوره  القایی در شرکت کالسیمین به بهره برداری رسید .
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت : کوره القایی در شرکت کالسیمین طی آئینی باحضور جمعی از مسئولین استانی درشهر دندی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

 

 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان احمد غریوی افتتاح و بهره برداری از کوره القایی را در راستای الزامات زیست محیطی و افزایش راندمان و بهره وری در تولید شرکت  اعلام نموده و ابراز امیدواری کرد درسالی که توسط مقام معظم رهبری به سال دولت و ملت، همدلی و هم زبانی نام گذاری شده است شاهد رونق اقتصادی کشور باشیم و از رهگذر افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی و صنعتی فرصت های شغلی جدید ایجاد شده و پاسخگوی نیاز متقاضیان و جویندگان کار مخصوصا فارغ التحصیلان دانشگاهی باشیم .

وی با اشاره به رویکردکارگروه اشتغال استان درسال جاری و تاکیدات استاندار محترم زنجان، تلاش مضاعف دستگاههای اجرایی مرتبط با حوزه تولید و صنعت را خواستار شد تا  با هم افزایی در راستای رفع موانع تولید، همت نموده و با افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی  و صنعتی موجود فرصتهای شغلی جدید ایجاد شود.

غریوی در ادامه هدایت تسهیلات یارانه ای در سال جاری به سمت واحدهای تولیدی قابل بهره برداری در سال جاری و نیرو بر را از رویکردهای جدید  در حوزه سیاستگذاری اشتغال در استان زنجان اعلام نموده و  همکاری تمامی دستگاههای اجرایی را برای نیل به اهداف مورد انتظار خواستار شد .

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید