اخبار

حمایت و صیانت از نیروی کار، هدف اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان است

حمایت و صیانت از نیروی کار،  هدف اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: هدف اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان حمایت و صیانت از نیروی کار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان  احمد غریوی اظهار داشت: کارگران به عنوان بازوان توانمند تولید جامعه نقش بسزایی در توسعه اقتصادی کشور دارند که باید از ظرفیتهای این قشر به نحو مطلوبی استفاده شود.

وی با بیان اینکه اداره کل تعاون به دنبال حمایت و صیانت از نیروی کار است، تصریح کرد: برای حل مشکلات این قشر باید برنامه‌‏ریزیهای لازم صورت گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به دغدغههای مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد اظهار داشت: رفع مشکلات اقتصادی جامعه نیازمند توجه به منویات مقام معظم رهبری و اجرای سیاست های کلان اقتصاد مقاومتی است.

غریوی با بیان اینکه این اداره کل برای حل مشکلات قشر زحمتکش جامعه از همه توان استفاده میکند، خاطرنشان کرد: برای عمل به سیاست‌‏های دولت تدبیر و امید باید با بسترسازی مناسب زمینههای رونق تولید و شکوفایی اقتصادی جامعه فراهم شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه نقش حساس و تاثیرگذار برنامههای این اداره کل غیرقابل انکار است، تصریح کرد: بیش از 90 درصد مردم با این اداره کل در ارتباط هستند.

غریوی با بیان اینکه این اداره کل در زمینههای متعدد اجتماعی از جمله خدمات بیمهای، صندوقهای سرمایهگذاری و جلوگیری آسیبهای اجتماعی فعالیت میکند، افزود: ارائه خدمات نظام آموزشهای فنی و حرفهای، تنظیم بازار کار و صیانت از نیروی کار از دیگر برنامههای این اداره کل است.

وی بر ضرورت توسعه صنعتی استان تاکید کرد و گفت: بخش صنعت از مهم‌ترین بخش‌های اقتصادی جامعه است که نقش‌آفرینی آن موجب رونق تولید، توسعه صادرات و ایجاد زمینه کسب و کار میشود.

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید